Elektronik Lenovo LOQ 15IRH8 32.999,00 TL

Şimdi hocam, LOQ mu iyi Nitro 16, Victus mu? Ve bu Nitro 16 ile 5, Victus 2023 ve eskileri arasında ne gibi farklar var tam olarak?
Bildiğim kadarıyla soğutma bayağı bir iyileştirilmiş ama...

Nitro 16>LOQ>Victus 16. Fiyatından dolayı LOQ tercih edilmeli. Nitro 16 ve 5 arasında panel farkı, daha büyük batarya ve soğutma farkı var. Victus'un eski modellerinden fazla bir farkı yok sadece MUX eklendi ve klavyeye RGB geldi hatta çift olan M.2 SSD slotu teke düşürüldü normalde versiyonlarda.

Nitro 16>LOQ>Victus 16. Fiyatından dolayı LOQ tercih edilmeli. Nitro 16 ve 5 arasında panel farkı, daha büyük batarya ve soğutma farkı var. Victus'un eski modellerinden fazla bir farkı yok sadece MUX eklendi ve klavyeye RGB geldi hatta çift olan M.2 SSD slotu teke düşürüldü normalde versiyonlarda.
Hocam yukarıda linkini verdiğim Nitro 16 nın 4050 kartı ayrıca fiyatı 29k. Buna rağmen mi LOQ dan daha iyi?

Hocam yukarıda linkini verdiğim Nitro 16 nın 4050 kartı ayrıca fiyatı 29k. Buna rağmen mi LOQ dan daha iyi?
Hayır eşit donanımlarda böyle bir sıralama yaptım, öyle olsa LOQ onermezdim zaten size.

4060 ve bu fiyatta oldugu icin alinabilecek bir model. Kotu degil ancak onermiyorum IdeaPad Gaming gibi.

Eyy Acer, Dell duy sesimizi! Soyle 4060 cihazlariniza indirim yapin!

Alinmaz. Tek M.2 slotu olduguna mi yanayim, cogu testte 30W'yi gecmeyip 70-80 derecelerde gezdigine mi yanayim bilmiyorum. Ayrica ekran kalibrasyon bozuklugu ile karsilasan kullanicilar var.

Hangi testte 30W geçmiyor kaynagınız neresi?

Peki herhangi birinde ısınma kaynaklı frekans kısma ya da direk limitli gelme var mı? Yoksa yapı kalitesinden dolayı mı bu sıralama?

Peki herhangi birinde ısınma kaynaklı frekans kısma ya da direk limitli gelme var mı? Yoksa yapı kalitesinden dolayı mı bu sıralama?

Victus ve LOQ limitli gelebiliyor 13. nesil Intel versiyonlarında. Genele göre sıralama. Konfigürasyonlar değişse de genel olarak pil, panel, soğutma gibi şeylerde önde oluyor.

Victus ve LOQ limitli gelebiliyor 13. nesil Intel versiyonlarında. Genele göre sıralama. Konfigürasyonlar değişse de genel olarak pil, panel, soğutma gibi şeylerde önde oluyor.

Victus'un AMD modelleri o kadar da limitli değil ve gayet iyi performans veriyor. Intel tarafında aynı şeyleri söyleyemem ama AMD 7000 serisi Victus'lar gayet stabil değerlerde iyi şekilde çalışıyor.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı