Çözüldü Lenovo LOQ 82XU0053TX laptopta ikinci SSD girişi var mıdır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Melih1094

Centipat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Bir yıl garanti ile 35'e almıştım ben.
Teşekkür ederim arttırmayı düşünüyorum.
Hocam ben de LOQ almayı düşünüyorum ama yabancı sitelerde bir kaç kronik sorun olduğunu duydum. vRam 108° ye kadar ısınıyormuş. Yani gpu 85° ama vRam 108°
Tabi bu stres tesi için geçerli ama oyunlarda da 95° dereceye kadar ısınıyormuş.
Google üzerinde "Lenovo LOQ vRam temp" şeklinde arama yaparsanız hem lenovo sitesinde hem de reddit de yorumları görebilirsiniz. GpuZ programı ile test yapıp geri dönüş sağlayabilir misiniz vRam sıcaklıkları hakkında.

Hocam ben de LOQ almayı düşünüyorum ama yabancı sitelerde birkaç kronik sorun olduğunu duydum. VRAM 108° ye kadar ısınıyormuş. Yani GPU 85° ama VRAM 108°
Tabii bu stres tesi için geçerli ama oyunlarda da 95° dereceye kadar ısınıyormuş.
Google üzerinde "Lenovo LOQ VRAM temp" şeklinde arama yaparsanız hem Lenovo sitesinde hem de Reddit de yorumları görebilirsiniz. GPU-Z programı ile test yapıp geri dönüş sağlayabilir misiniz VRAM sıcaklıkları hakkında.

NVIDIA'nın ölçtüğüne göre henüz 80 derece üstünü görmedim ve öyle bir el yakma, donma, kasma yaşamadım ama bakmaya çalışırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı