Lenovo LOQ alınır mı?

Nitro 16 almayı düşünüyorum da, olumsuz yorum yapanlara rastlamadım ama siz önermiyorlar demişsiniz, neden önermediklerinin somut bir cevabı var mı?

Benim için problem bile değil bu.
Mesela anakartta bir komponent kronik arızalıdır kısa devre yapıyordur blue screen verdiriyordur vs, pek anlamıyorum teknik detaydan sadece örnek veriyorum.

Yok, herhangi bir kronik sorunu bulunmuyor.

Nitro 16 almayı düşünüyorum da, olumsuz yorum yapanlara rastlamadım ama siz önermiyorlar demişsiniz, neden önermediklerinin somut bir cevabı var mı?

Genel komponent kalitesi ve üretim kalitesi olarak öyle dediler, detayını ben de bilmiyorum buradaki bilgili arkadaşlar cevaplayabilir.
Benim 2 yıllık laptopum yeni bozuldu, nadir görülen bir çip arızası vermiş, bu yüzden ben subjektif davranıyor olabilirim şu an Acer Monster gibi seçeneklere.

Yok, herhangi bir kronik sorunu bulunmuyor.

Tekrar teşekkür ederim, attığınız MSI olanı sipariş ettim.

Size bir sorum daha var,
1.seçenek i5 12450H + 4060 Lenovo LOQ 32 bin TL.
2.seçenek Dell G15 i7 13650HX + 4060 yani aşağıdaki linkteki ürün olsa (40 bin TL)

Hangisini tercih ederdiniz. Hediye olarak düşünüyorum mayıs ayında verilecek. İşlemci farkı ciddi duruyor bu farkı vermeye değer mi? Kronik sorunları var mıdır Dell G15'in? Yine yabancı videolarda çok kötü yorumlar gördüm, blue screen alanlar vs.

Son düzenleyen: Moderatör:
Genel komponent kalitesi ve üretim kalitesi olarak öyle dediler, detayını ben de bilmiyorum buradaki bilgili arkadaşlar cevaplayabilir.
Benim 2 yıllık laptopum yeni bozuldu, nadir görülen bir çip arızası vermiş, bu yüzden ben subjektif davranıyor olabilirim şu an Acer Monster gibi seçeneklere.

Tekrar teşekkür ederim, attığınız MSI olanı sipariş ettim.

Size bir sorum daha var,
1.seçenek i5 12450H + 4060 Lenovo LOQ 32 bin TL.
2.seçenek Dell G15 i7 13650HX + 4060 yani aşağıdaki linkteki ürün olsa (40 bin TL)

Hangisini tercih ederdiniz. Hediye olarak düşünüyorum mayıs ayında verilecek. İşlemci farkı ciddi duruyor bu farkı vermeye değer mi? Kronik sorunları var mıdır Dell G15'in? Yine yabancı videolarda çok kötü yorumlar gördüm, blue screen alanlar vs.

Hayırlı olsun. Farka değmez, G15'te sıkıntılı model yazılımsal anlamda.

Teşekkürler. Bir tane de LOQ sipariş verdim konuda bahsettiğimden. 32'ye gerçekten başka seçenek yok bence.
Acaba 12450h ile 4060 bottleneck olur mu? Hediye olduğu için mağduriyet yaşamasını istemem.
Darboğaz olmaz kesinlikle.

Geri
Yukarı