Lenovo LOQ alınır mı?

Vala Quenta

Zeptopat
Daha fazla  
Aynı cihazın 3050 95w versiyonunu aldım. Çok memnunum. Isınma sorunu yok. Kasa yarı metal. Menteşeler sağlam hissiyatı veriyor. Benim de ilk işim ram yükseltmek oldu.

2000 TL farkla RTX 4060 versiyonu alinabiliyor, ustelik 16 GB RAM linkteki urun.
4 çekirdek ve 12.nesil işlemciye sahip olması bir sorun teşkil eder mi?

Aynı cihazın 3050 95w versiyonunu aldım. Çok memnunum. Isınma sorunu yok. Kasa yarı metal. Menteşeler sağlam hissiyatı veriyor. Benim de ilk işim ram yükseltmek oldu.
Bilmediğimden soruyorum. 95w dediğiniz ne oluyor? Performansı hangi ölçüde etkiler? Benim paylaştığım linkteki kaç W bilgimiz mevcut mu? Teşekkür ederim.

4 çekirdek ve 12. nesil işlemciye sahip olması bir sorun teşkil eder mi?
8 Core 12 Thread hocam. Bu 8 Core'un 4'u P-Core, 4'u E-Core. Bir sorun teskil etmez, gayet performansli calisiyor, lakin biraz isindigini belirtmekte fayda var.

Bilmediğimden soruyorum. 95W dediğiniz ne oluyor? Performansı hangi ölçüde etkiler? Benim paylaştığım linkteki kaç W bilgimiz mevcut mu? Teşekkür ederim.

4000 serisi laptoplarda 100W üstü fark yaratmıyor. Ama 60W ile 100W arasında ciddi performans farkı var. Yanılmıyorsam LOQ'da 4050'ler 95 watt, 4060'lar 115 watt idi.

4 çekirdek ve 12.nesil olması attığım laptop için bir sıkıntı mıdır? Neye yol açar?

8 Core 12 Thread hocam. Bu 8 Core'un 4'u P-Core, 4'u E-Core. Bir sorun teskil etmez, gayet performansli calisiyor, lakin biraz isindigini belirtmekte fayda var.
Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı