Lenovo LOQ alınır mı?

O fiyatlara dediğiniz +4-5 bin TL ediyor sayın hocam. Ayrıca alınmakla ne alakası var? Çok yanlış anlamışsınız. Hatta mesajımı komple yanlış anlamışsınız.

Eksi 5 bine çok farklı artı 5 bine çok farklı notebook alınabiliyor. 4050 alacak insana 3050 önermişim gibi tuhaf bir durum oluşuyor? Zaten böyle bir karşılaştırma mantıklı mı sizce? Neden 4050 alacak birisine 3050 al denilsin.

Kullandığım cihaz "kasa" ve "model" olarak alacak kişinin aynısı ve aynısının "düşük ekran kartlısını" kullandığımı belirtip "cihaz" hakkında bilgi verdim kendisine. 3050'ye dönüş fikri belirttiğimi tam olarak nereden çıkarttınız?

Sizin durum tamamen ekonomi ile ilgili. Benim cihazımla alakası yok. Faizler yükselmese aynı fiyata 1060 bile zor alabilirdiniz bu çok farklı bir konu bu konuya girmeyeceğim. Benim cihazım alırken ki fiyat farkı ile şu anki fiyat farkı aynı. Geçen ay 3050 6 GB 95W ile 4050'nin arasında 4-5 bin lira vardı hala var.

Merhaba yakın zamanda Lenovo LOQ serisi bir cihaz almayı düşünüyorum sen bu konu hakkında deneyimlisin galiba sana bilgisayarın şarjı, oyun oynarken ısınma (özellikle klavyede hissedebileceğin şekilde bir ısınma) ekran parlaklığı renk doğruluğu nasıl acaba ölü piksel ghosting ışık sızması var mı bu konularda dürüstçd bilgilendirme yaparsan çok sevinirim

Merhaba yakın zamanda Lenovo LOQ serisi bir cihaz almayı düşünüyorum sen bu konu hakkında deneyimlisin galiba sana bilgisayarın şarjı, oyun oynarken ısınma (özellikle klavyede hissedebileceğin şekilde bir ısınma) ekran parlaklığı renk doğruluğu nasıl acaba ölü piksel ghosting ışık sızması var mı bu konularda dürüstçd bilgilendirme yaparsan çok sevinirim

32K gibi bir fiyata Lenovo LOQ almaktansa ASUS TUF almak daha mantıklı hem ekran kartı kısmında hem işlemci kısmında 2 3K'lık fazladan ödeme ile çok iyi performans alırsınız, LOQ'ya adamlar koymuş 95W ileride daha yeni bir oyun çıktığında aha bu 4050/3050/4060 nasıl bu oyunu düşük FPS'te veriyor diye düşünüp durursunuz
Bahsettiğim PC

32K gibi bir fiyata Lenovo LOQ almaktansa ASUS TUF almak daha mantıklı hem ekran kartı kısmında hem işlemci kısmında 2 3K'lık fazladan ödeme ile çok iyi performans alırsınız, LOQ'ya adamlar koymuş 95W ileride daha yeni bir oyun çıktığında aha bu 4050/3050/4060 nasıl bu oyunu düşük FPS'te veriyor diye düşünüp durursunuz
Bahsettiğim PC

Önerir misin peki ekran tepkime süresini bulamadım cihazın bir de bazıları IPS glow var falan demiş gerçekten böyle mi çünkü performansı yüksek bir laptop kullanırken gözüme ışık sızması vs gelmesini istemem

I

Önerir misin peki ekran tepkime süresini bulamadım cihazın bir de bazıları IPS glow var falan demiş gerçekten böyle mi çünkü performansı yüksek bir laptop kullanırken gözüme ışık sızması vs gelmesini istemem

IPS panel laptop alıyorsanız ışık sızmasına yapacak bir şeyiniz yok illaki yaşarsınız kaç ms olduğunu ben de bulamadım ama bu bilgisayar zaten yüksek performanslı bir bilgisayar değil yüksek performans verenler MSI ve ASUS ROG serisi oluyor.
Dediğim gibi eğer bahsedilen sorunlar olmasın istiyorsan fiyat kotanı yükseltmelisin bunlar genelde F/P ürünler

Selamlar, evet cihazı yeterince deneyimledim. Rahatlıkla cihazda ısınma sorunu yok diyebilirim. Saatlerce AAA oyun sonrası klavyeye hafif sıcaklık gelse de kasa havalandırma sistemi başarılı. Ekran parlaklığı ve renk doygunluğu orta seviyelerde. Ölü piksel yok çıkana da rastlamadım. Işık sızması IPS panel olduğundan dolayı çerçeve kenarlarından hafif var sadece parlaklık tam açıkken ve ekran siyahken görünüyor. Bu konuyu istemiyorsanız IPS bakmayın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı