Lenovo LOQ vs Acer Nitro 16 (Ryzen 7840HS, RTX 4060)

Bütçe
40000

K3R1M

Centipat
Daha fazla  
Geçenlerde Acer 36 bin TL iken alamamıştım stok bitti. Hepsiburada tekrar stoklara getirir mi bu fiyattan? Şu an en ucuz 42 bin TL ile teknorya satıcısında var. Fiyatlar artmadan seçim yapıp satın almak istiyorum ama bu iki laptop arasında gidip geliyorum. Lenovo'nun ekran tepki süresi çok fazlaymış galiba, kullananlar memnun ama emin olamadım. Lenovo 38 bin, Acer 42 bin TL aradaki fiyat farkına değer mi?

Lenovo LOQ
Acer Nitro 16

İenovoda ekran kötüydü %45NTSC.
Evet o konuda Acer daha önde %100 sRGB ile. Ama önemli olan sadece görüntü değil tepki süresi. Baş ağrısı bile yapabiliyo ghosting olursa.

Acer nitro için 4 bin TL fazla vermeye gerek var mı?

Son düzenleme:
Evet o konuda Acer daha önde %100 sRGB ile. Ama önemli olan sadece görüntü değil tepki süresi. Baş ağrısı bile yapabiliyo ghosting olursa.

Acer nitro için 4 bin TL fazla vermeye gerek var mı?
Hocam hangisini seçtiniz? İkisi arasındayım bende, bariz fark sadece ekranda mevcut gibi görünüyor. Ekstra monitör almayı düşünüyorum zaten sizce hangisi daha mantıklı?

Bütçeyi kısmak zorunda kaldım. 12450h rtx 4060 olan lenovo loq aldım hala gelmedi

En doğru kararı vermişsin. Nitro 5/16 modeller piyasadaki en leş modeller. Ghostling desen var kasa deformesi ve mavi ekran hataları var..
Nitro 16 almayı düşünüyordum cidden dediğin gibi mi bu arada bana işlemcisi ve ekran kalitesi iyi olan (çok fazla video film izlerim) laptop tavsiye eder misin bi de şarjı uzun gitse güzel olur oyun pek oynamam

Nitro 16 almayı düşünüyordum cidden dediğin gibi mi bu arada bana işlemcisi ve ekran kalitesi iyi olan (çok fazla video film izlerim) laptop tavsiye eder misin bir de şarjı uzun gitse güzel olur oyun pek oynamam.

Kendi konunuzu açıp etiketlerseniz yardımcı olmaya çalışırım.

Geri
Yukarı