Lenovo LOQ vs HP 15-FA1054NT vs MSI KATANA 15 vs MSI KATANA 17

Victus'u alıp 8 GB daha RAM takar keyfime bakardım. Şu sıralar araştırıyorum ve anladığım kadarıyla MSI baş ağrıtan modeller üretiyor. Lenovo'nun performansı konusunda bir fikrim yok.
Düzenleme: Victus DDR4'müş, bu saatten sonra şahsen DDR5'ten aşağı sistem tercih etmezdim.

Katanalar çöp. Victus sorunlu diyorlar LOQ'ya da bunu tavsiye ederim.

Katanalar çöp. Victus sorunlu diyorlar LOQ'ya da bunu tavsiye ederim.

Hocam Acer Nitro'lar için de yüksek fan sesi sorunu var diyorlar. Ne diyorsunuz?

Hocam Acer Nitro'lar için de yüksek fan sesi sorunu var diyorlar. Ne diyorsunuz?

Nitro 5 8000 RPM, Nitro 16'lar Max 6000 RPM Ryzen 7 Full yükte 80 dereceyi aşmadığı için çıktığı değer 4500'ler oda hiç rahatsız etmiyor.

Buradan inceleyebilirsin cihazı.

Nitro 5 8000 RPM, Nitro 16'lar Max 6000 RPM Ryzen 7 Full yükte 80 dereceyi aşmadığı için çıktığı değer 4500'ler oda hiç rahatsız etmiyor.

Buradan inceleyebilirsin cihazı.

Bu modele ne diyorsunuz peki hocam? RTX 4050 olduğu için çok cazip geliyor, linkini verdiğim Victus ve bunun arasında gidip geliyorum. Sanırım Acer'i alacağım.

Bu modele ne diyorsunuz peki hocam?

En uygun 4050 cihaz şu anda bu Nitro. Fan sesi yüksek ama kulaklık taktığında hiçbir problem yaşamazsın.

Victus modelleri için hiç iyi geri dönüşler yok forumda. Artık kimsede önermiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı