Lenovo M10 HD'de Hello Neighbor kasıyor

İşletim sistemi
Android

Raiden Cyber

Centipat
Daha fazla  
Sistemim kötü fakat gerektiğinden fazla kasıyor, oyunda en fazla 25 FPS alıyorum. Tabletim Lenovo M10 HD (2. nesil) tablet üzerinden herhangi bir ayar yapmak işe yarar mı? Onun haricinde kullanıcağım bir oyun hızlandırma programı önerebilir misiniz?

Selam ada879. sisteminiz kötüyse oyunun en düşük ayarlarıyla oynamanız gerekiyor eğer kasıyorsa eğer devam ediyorsa Windows arama kısmına hizmetler yazın. Ve oradaki gereksiz hizmetleri bilgisayarınızdan durdurun veya devre dışı bırakın. Bu en azından bilgisayarınıza bir katkı sağlayabilir gerekince bilgisayarınızı temiz tutun ve son olarak da Windows arama kısmına grafik ayarları yazıp oynadığınız oyunu oraya seçin ve yüksek performansı seçin Bu da sizin için katkı sağlar şansınızı deneyin. İyi günler.

Hangi Windows 10 Hizmetlerini Güvenle Kapatabilirsiniz? burada hangi hizmetleri kapatmanızı öneriyorlar onları kapatın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -1 Eksi
Selam Ada879. Sisteminiz Kötüyse Oyunun En Düşük Ayarlarıyla Oynamanız Gerekiyor Eğer Kasıyorsa Eğer Devam Ediyorsa Windows Arama Kısmına Hizmetler Yazın. Ve Ordaki Gereksiz Hizmetleri Bilgisayarınızdan Durdurun Veya Devre Dışı Bırakın. Bu Enazından Bilgisayarınıza Bir Katkı Sağlayabilir Gerekince Bilgisayarınızı Temiz Tutun Ve Son Olarakta Windows Arama Kısmına Grafik Ayarları Yazıp Oynadığınız Oyunu Oraya Seçin Ve Yüksek Performansı Seçin Buda Sizin İçin Katkı Sağlar Şansınızı Deneyin. İyi günler

Hangi Windows 10 Hizmetlerini Güvenle Kapatabilirsiniz? Burda Hangi Hizmetleri Kapatmanızı Öneriyorlar Onları Kapatın
Ben android tablet kullanıyorum ve oynadığım oyunda grafik seçenekleri yok. başka bir çözümü varmı ?

Ben Android tablet kullanıyorum ve oyunda grafik seçenekleri yok. Başka bir çözümü var mı?

Şöyle Android tabletlerde ayarlar olur ayarlara tıklayıp en aşağı doğru inin ve orada tablet sürümü var. Ona tıklayın ve derleme numarası var ona birkaç kez basın ve gerekince depolamadaki gereksiz dosyaları silin. Tabletinizi düzenli tutun ve son olarak da kullanmadığınız uygulamarı kapatın ve bu da son olacak uygulamaların önbelleğini temizleyin iyi günler.

Ve çoğunlukla Play Store'de keepclean yazarak uygulamayı tabletinize indirin ve orada kolayca tabletinizi temizleyebilirsiniz. Ama fazla reklam girebiliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -1 Eksi
Şöyle Android tabletlerde ayarlar olur ayarlara tıklayıp en aşağı doğru inin ve orada tablet sürümü var. Ona tıklayın ve derleme numarası var ona birkaç kez basın ve gerekince depolamadaki gereksiz dosyaları silin. Tabletinizi düzenli tutun ve son olarak da kullanmadığınız uygulamarı kapatın ve bu da son olacak uygulamaların önbelleğini temizleyin iyi günler.

Ve çoğunlukla Play Store'de keepclean yazarak uygulamayı tabletinize indirin ve orada kolayca tabletinizi temizleyebilirsiniz. Ama fazla reklam girebiliyor.
Teşekkürler, iyi günler

Geri
Yukarı