Lenovo M10 Plus aşırı yavaş çalışıyor

amdlaynar

Centipat
Daha fazla  
Yeni alınmış 0 tablet olunmasına rağmen ana menüde dahi takılıyor aklınıza gelebilecek pek çok çözüm yolunu denedim. Bazı sebeplerden ötürü cihazın kutusunu geç açtım sanırım iade süreside geçti şu anda garantisi yanar diye Custom ROM'da atmak istemiyorum. Önerebileceğiniz çözümler nelerdir?

Bir sürü modeli var hocam hangisini kullanıyorsunuz, kaçıncı jenerasyon?

Sanırım bu linkteki laptop hocam. Lenovo Tab M10 FHD Plus TB-X606F Tablet

İşlemcisi aşırı güçsüz bir model gibi duruyor, bundan kaynaklı olabilir. Ana menüde bile takılması garip geldi, servise göndermende fayda olabilir.

Maalesef HBdeki yorumlara bakılarak alınan pahalı bir cihaz bendeki 128 GB'lik SIM kartlı bir modeli hediye olmasa elden çıkartırdım ama yine de servise gönderip şansımı deneyeceğim.

Maalesef HBdeki yorumlara bakılarak alınan pahalı bir cihaz bendeki 128 GB'lik SIM kartlı bir modeli hediye olmasa elden çıkartırdım ama yine de servise gönderip şansımı deneyeceğim.

Ne kadara almıştın hocam? O yorumlara güvenmiyorum keşke burada sorsaydın.

Hocam keşke kendim alsaydım ama hediye geldi tam fiyatını bilmiyorum sebebi ise ürünün 128 GB'lik versiyonunun satıştan kaldırılmış olması.

Çoğu modele baktım da Lenovo tabletlerde hep kötü işlemci kullanılıyor kesinlikle F/P ürünler değil.

Maalesef bir de oyunlarda kasmıyor yazmışlar :D

İşte böyle bilerek ya da bilmeyerek insanları yanıltıyorlar. Hadi biz neyse de alım gücü az olup çocuğuna hediye almak isteyen insanları da yanıltıyorlar.

Geri
Yukarı