Elektronik Lenovo M600 499TL!

DTB

Kilopat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Pentium 4 512Mb ram

PWM3335 sensör var (400IPS 40G) (3360 sensörün rakibi gibi bir sensör), mouse fena değil fiyatına göre güzel gibi. G304-G305 veya Rival 3 sevmiyorsanız alınır. Sensörü yeterli. Kendim M300 denedim, biraz büyük bir mouse, bir de tasarımı bana hitap etmedi. M600'ün tek sıkıntısı ağır olması 107g, eğer çok fazla uzun saatler FPS oynuyorsanız, hızlı hareket gerektiren oyunlar oynuyorsanız bilek ağrısı yapabilir.

Son düzenleme:

PWM3335 sensör var (400IPS 40G) (3360 sensörün rakibi gibi bir sensör), mouse fena değil fiyatına göre güzel. G304-G305 veya Rival 3 sevmiyorsanız alınır. Sensörü yeterli. Kendim M300 denedim, biraz büyük bir mouse, bir de tasarımı bana hitap etmedi. M600'ün tek sıkıntısı ağır olması 107g, eğer çok fazla uzun saatler FPS oynuyorsanız, hızlı hareket gerektiren oyunlar oynuyorsanız bilek ağrısı yapabilir.

Lenovo markasının mouselarini önermiyorum açıkçası M500 kullandim 1 buçuk yil sensör kafayi yiyor RGB renkleri kaydı M600'u bilmiyorum ama M500'un tek artisi ele güzel oturmasi oldu 2,3 aya kauçuk pedi parçalandı almayi düşünen arkadaşlar yazdiklarimi goz önünde bulundursun, steelseries ve Razer'den sasmayin arkadaşlar ve Logitech'ten.

Lenovo markasının mouselarini önermiyorum açıkçası M500 kullandim 1 buçuk yil sensör kafayi yiyor RGB renkleri kaydı M600'u bilmiyorum ama M500'un tek artisi ele güzel oturmasi oldu 2,3 aya kauçuk pedi parçalandı almayi düşünen arkadaşlar yazdiklarimi goz önünde bulundursun, steelseries ve Razer'den sasmayin arkadaşlar ve Logitech'ten.
Senin kullandığın mouseda sıkıntı olabilir, bunu biz bilemeyiz. Ayrıca ben haberi paylaşıyorum, ürünü övdüğüm ve ya para aldığım falan yok.

Senin kullandığın farede sıkıntı olabilir, bunu biz bilemeyiz. Ayrıca ben haberi paylaşıyorum, ürünü övdüğüm veya para aldığım falan yok.

Dostum ben seni yermedimki urune yorum ekledim ilk 2,3 ay gayet güzeldi birden nasıl sorunlu olsun alıngan olmayiniz bu kadar, haberini verdiğin ürüne ek olarak bakin bunlar bunlar var göz önünde bulundurun dedim ayrıyeten kullanan biriyim deneyimimi yazdim o kadar :D

Dostum ben seni yermedimki urune yorum ekledim ilk 2,3 ay gayet güzeldi birden nasıl sorunlu olsun alıngan olmayiniz bu kadar, haberini verdiğin ürüne ek olarak bakin bunlar bunlar var göz önünde bulundurun dedim ayrıyeten kullanan biriyim deneyimimi yazdim o kadar :D
Doğrudur fakat attığım habere "düşündürücü" atınca biraz garip oluyor sanki. Yaptığım haberi kötüler gibi. Mouse kötü ise bunun benim ile bir alakası yok ben sadece haberi paylaşıyorum, neden düşündürücü atıyorsun ki ?

Doğrudur fakat attığım habere "düşündürücü" atınca biraz garip oluyor sanki. Yaptığım haberi kötüler gibi. Mouse kötü ise bunun benim ile bir alakası yok ben sadece haberi paylaşıyorum, neden düşündürücü atıyorsun ki?

Doğru diyorsunuz düşündürücü güzel durmamış, beğenmedim emojisi koymak daha yerli olacaktir. Ürünü begenmediğimden ve öneri oluşturmayacak bir ürün olmadığından dolayi daha fazla kendimi açıklama durumunu girmeyeceğim dostum :D Sonuç itibari ile size değil ürüne beğenmedim diyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Doğrudur fakat attığım habere "düşündürücü" atınca biraz garip oluyor sanki. Yaptığım haberi kötüler gibi. Mouse kötü ise bunun benim ile bir alakası yok ben sadece haberi paylaşıyorum, neden düşündürücü atıyorsun ki ?
Alınması düşündürücü anlamında atmış olabilir, neden haberinizi kötülesin ki? Gerginliğe gerek yok.

Aynen yok hocam anlamadim bende açıkçası onerilen ürün hakkinda yorum yapmak kötü karsilanan bir durum oldu herhalde forumda...
Ben sizin yaptığınız yoruma laf etmedim ki attğınız düşündürücü kısmına laf ettim, genelde kötülemek, dalga geçmek için kullanılıyor forumda. Daha fazla gereksiz bir konu hakkında vakit harcamayacağım. İyi günler.

Geri
Yukarı