Lenovo M75S mini PC alınır mı?

SualpSener

Hectopat
Daha fazla  

Şu mini PC hakkında ne düşünüyorsunuz? Fiyatına göre içi gayet iyi, üstelik Lenovo ürünü ama internette hakkında çok az bilgi bulunuyor. RAM ve hafıza için yükseltme var mı, orası bile net değil. Siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Şu mini PC hakkında ne düşünüyorsunuz? Fiyatına göre içi gayet iyi, üstelik Lenovo ürünü ama internette hakkında çok az bilgi bulunuyor. RAM ve hafıza için yükseltme var mı, orası bile net değil. Siz ne düşünüyorsunuz?
Fena değil APU olduğu için ne çok güç tüketir ne fazla ısınır 8+2 yapılırsa AAA oyunları bile 30 FPS oynatabilir.

Bu videoda cihazin icini acip inceliyorlar, upgrade imkanin var sayilir ama PSU`ya tam olarak bakmadim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda cihazin icini acip inceliyorlar, upgrade imkanin var sayilir ama PSU`ya tam olarak bakmadim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sanırım 4 ram slotu var, peki şimdi bu cihazda 2.5" ve 3.5" sata için yer var mı? Tam anlayamadım da.

Yeni konular

Geri
Yukarı