Lenovo notebook batarya ışığı yanıp sönüyor

LiteJenxi

Decapat
Yer
Avcılar,Istanbul
Selam bende eski bir Lenovo notebook var Windows 10 2015 yüklü BIOS driverini yükledim yeniden başlarken komut satırı açıldı hiçbir şey yazmıyordu tuşlara basınca ötüyordu sonra güç tuşuna bastım kapandı tekrar basınca da batarya ışığı turuncu renginde yavaşça yanıp sönüyor sonra da duruyordu biraz bekleyince kırmızı yanmaya başladı hızlı hızlı 1-2 saniye aralıkla hızlıca yanmaya başladı güç tuşuna tekrar bastım açılmadı kabloyu çıkardım geri taktım yine ilk başa döndü şu an kırmızı yanıp sönüyor anlattığım şekilde açılmıyor bataryayı çıkarıp taktım fayda etmedi bunu zaten bizim üst komşu verdi çalışmıyor diye açıldı bunlar oldu ama ilk aldığımızda bilgisayarcıya götürdük adaptör yoktu adam taktı açıldı şarj olmuştu biraz da olsa sonra kapanmıştı eve gittim bıraktım sonra evde adaptör vardır diye aradım sonra bizim eski internet modeminin adaptörünü buldum onu taktım açılıyordu ama çıkarınca hemen kapanıyordu kesin adaptörün gücü şarj etmeye yetmiyor ondan dolayı şarj olmuyor ve açılmıyor benim görüş açım bu sizce neden olmuyor BIOS driverimi çökertti batarya moduna soktu yoksa adaptörde bataryadamı bir şey var? Sizin görüş açılarınızı bekliyorum. Markası Modeli: Lenovo Ideapad S9

Geri
Yukarı