Lenovo P2: Distribütör Garantili ve Teknosa

S.T.R.A.N.G.R.

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Lenovo P2 cihazı Hepsiburada'da 1400 ₺'ye satılıyor.

Lenovo P2 (Lenovo Türkiye Garantili) Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Teknosa'da 1700 ₺'ye satılıyor.

LENOVO P2 GRi AKILLI TELEFON | Teknosa Alışveriş Sitesi - Herkes İçin Teknoloji

Lenovo P2 Fiyatı - Epey

Bu siteden baktığımda Teknosa hariç hepsinin distribütör garantili olduğu görünüyor. Fakat Teknosa'da bir şey yazmıyor. Teknosa'daki garanti nedir? İthalatçı ve distribütör haricinde bir garanti çeşidi mi var? Aradaki fiyat farkına değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Teknosa ve Vatan Bilgisayar gibi yerlerden alınan cihaz bozulursa, hasar alırsa, kronik sorunla karşılaşırsa ya da benzeri durumlar yaşanırsa ilk oraya gidebiliyor olmalı. Oradan çok daha detaylı yardım yapılıyor. Ama aradaki 300TL`ye değer mi bilemem...

Teknosa ve Vatan Bilgisayar gibi yerlerden alınan cihaz bozulursa, hasar alırsa, kronik sorunla karşılaşırsa ya da benzeri durumlar yaşanırsa ilk oraya gidebiliyor olmalı. Oradan çok daha detaylı yardım yapılıyor. Ama aradaki 300TL`ye değer mi bilemem...

Vatanda 1500 lira. Arada 70 lira fark var. Teknosa kazık fiyata koymuş kesinlikle önermiyorum. İndirimleri takip ederse 1350 liraya da bulur.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı