Lenovo ses sürücüsü

Furkaney

Centipat
Lenovo laptopa sahibim ve Lenovo'nun kendi sitesinde ses driverı smartaudio olarak algılıyor ve onu indirdim. Şimdi ben Realtek Audio gibi farklı bir driver yüklesem uygun olarak çalışır mı?

Değiştirme amacımda laptopta tek jack girişi var ve kendi laptopuma kulak içi kulaklıkla kullanıyorum fakat sesi kulaklığa veriyor mikrofonu laptoptan alıyor. Bundan dolayı 2 sininde aynı bir yerden ses vermesi için farklı driver yükleme kararındayım, sizce ne dersiniz uyum vs?

Değiştirme amacımda laptopta tek jack girişi var ve kendi laptopuma kulak içi kulaklıkla kullanıyorum fakat sesi kulaklığa veriyor mikrofonu laptoptan alıyor.
Bende de tek jak var ama böyle bir problem yaşamıyorum. Ses ayarlarında giriş aygıtı kısmında kulaklığınızın mikrofonu gözükmüyor mu ? Ya da gözüküyorsa ses mi almıyor ?

2 seçenek yok ki?
Bende de tek jak var ama böyle bir problem yaşamıyorum. Ses ayarlarında giriş aygıtı kısmında kulaklığınızın mikrofonu gözükmüyor mu ? Ya da gözüküyorsa ses mi almıyor ?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    47,9 KB · Görüntüleme: 26
2 seçenek yok ki?
O zaman bir de ses denetim masasından aygıtları kontrol edin derim. Belki orda devre dışıdır. Açıkçası orda da gözükeceğini düşünmüyorum ama böyle işlerde bazen çözümler beklenmeyen saçma yerlerde olabiliyor. İnşallah çözüm bulursun kardeşim.

Yeni konular

Geri
Yukarı