Çözüldü Lenovo sistemde BIOS ayarları değişmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yuzar

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, BIOS ayarlarından 'System performance modunu quiet moddan high performance moduna değiştirmeye çalışıyorum fakat exit Save changes dediğimde ayarlarım yine eski haline geliyor ve değişmiyor. İlk aklıma gelen sorun BIOS piliydi fakat diğer her şeyi değiştirebiliyorum ama System performance modunu değiştirdiğimde tekrar eski haline geliyor yardımcı olursanız sevinirim.

Yardımcı olur mu bilmiyorum fakat buraya sistem özelliklerimi yazıyorum.

i5 9300H 2.4GHz
GTX 1650.
8 GB RAM.

Dosya Ekleri

• 2d50064d-83d1-40d1-82d3-dd64737f22fe.jpg
    2d50064d-83d1-40d1-82d3-dd64737f22fe.jpg
    63,3 KB · Görüntüleme: 39
Çözüm
Bende de aynı sorun vardı modelini yazarak internete BIOS güncellemesi yapmayı dene. Bende düzelmişti çünkü BIOS'u güncellediğim zaman.
Bende de aynı sorun vardı modelini yazarak internete BIOS güncellemesi yapmayı dene. Bende düzelmişti çünkü BIOS'u güncellediğim zaman.

Çözüm
Bende de aynı sorun vardı modelini yazarak internete BIOS güncellemesi yapmayı dene. Bende düzelmişti çünkü BIOS'u güncellediğim zaman

Sağ olasın hocam sorun çözüldü ilk başta Lenovo'nun kendi uygulamasından denemiştim BIOS Update'i güncel dedi sonra internetten indirim sorun halloldu, teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı