Lenovo Tab M10 alınır mı?

Kardeşin kaç yaşında? Pek bir beklentisi yoksa alınabilir derim. Ağır oyun oynamayacaksa sorun yok.

Samsung Galaxy Tab A8 almıştım 5-6 ay önce, bu tabletle kıyaslanıyordu. A8'in işlemcisi daha iyi sanırım. Ekran kalitesi falan fena değildi. Güneşe çıkarmazsan tabi... :D Bir şeyler izlemek dışında pek bir şeye yaramıyordu. Kardeşin çok çok küçükse oyalansın diye alınabilir belki.

Kardeşin kaç yaşında? Pek bir beklentisi yoksa alınabilir derim. Ağır oyun oynamayacaksa sorun yok.

Samsung Galaxy Tab A8 almıştım 5-6 ay önce, bu tabletle kıyaslanıyordu. A8'in işlemcisi daha iyi sanırım. Ekran kalitesi falan fena değildi. Güneşe çıkarmazsan tabi... :D Bir şeyler izlemek dışında pek bir şeye yaramıyordu. Kardeşin çok çok küçükse oyalansın diye alınabilir belki.
8 yaşında oynayacağı pek ağır oyun yok. Brawl stars minecraft subway surfers falan oynayacakmış

Aynısı şu an bende var, ablam için almıştım. 1 yıl içinde performans 0'a düştü. Almanı tercih etmem. Biraz daha ekleyerek farklı marka bir şey alın.
Bu fiyata böyle bşr şey bulamadım. 4gb ram 64gb diskli. Bu fiyata 3gb ram 32gb diskliler var

Geri
Yukarı