Lenovo Tab M10 Plus 3rd gen yavaş şarj sorunu

mr.74

Centipat
Daha fazla  
Tableti bugün aldık saat 10'dan beri şarjda ama hala dolmadı plansız birden karar verdik o yüzden önerileni aldık bu önerildi çocuklara aldık bizde ama cidden çok garip hala şarj fullenmedi bende başlığı kendi telefonumun hızlı başlığı ile değiştim az önce evet hızlı şarj yazısı çıktı ama hala yavaş sebebi nedir ne yapalım iade etmeli miyiz? Alalı 6 saat olmadı. Hızlı şarj ile 14 dakikada 5 şarj olmuş. @cenkkk

Son düzenleme:
Accubattery ile kaç watt şarj olduğuna bakar mısınız?
Nasıl yani hocam? Adaptör mü tablet mi ve dediğiniz uygulama mı site mi? İlk kez duydum o yüzden soruyorum.

@Yardima Muhtac Biri -1,7W/-391mA

Tableti bugün aldık saat 10'dan beri şarjda ama hala dolmadı plansız birden karar verdik o yüzden önerileni aldık bu önerildi çocuklara aldık bizde ama cidden çok garip hala şarj fullenmedi bende başlığı kendi telefonumun hızlı başlığı ile değiştim az önce evet hızlı şarj yazısı çıktı ama hala yavaş sebebi nedir ne yapalım iade etmeli miyiz? Alalı 6 saat olmadı. Hızlı şarj ile 14 dakikada 5 şarj olmuş. @cenkkk
@SadeceYiğit @GFYT @kino @Kaan Diktaş @cenkkk
@ibo4techno
Bir fikriniz var mı acaba?

Son düzenleme:
@Yardima Muhtac Biri tamamdır hocam ben sonra yazarım değerleri o zaman.

@Yardima Muhtac Biri hocam şimdi taktım şarja değerler değişiyor ben bunu yazarken 6,7 1769 değerleri ama kanadı geri açtım değer 4 küsürdeydi sonra geri 6,7 oldu ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı