Lenovo Tab M10 vs Tab A7

M10 kullanmadım bende A7 var, dürüst olmak gerekirse A7 ilk yıl sorun çıkmıyor ama 2. yıl kendini salıyor. Sadece tablette PES 2021 var yüksek ayarlar açmıyor. Pil ömrü iyi ekran kalitesi orta-iyi arası. Ne amaçla kullanacağınız önemli kısaca.

Hocam kardeşim için bakıyorum. Genel olarak YT izler WhatsApp'tan arkadaşları ile görüntülü konuşur ve Roblox tarzı oyun oynar. PUBG tarzı ağır oyun oynar mı bilmem ama oynamak istediği zamanda oynatsın.

Hocam kardeşim için bakıyorum. Genel olarak YT izler WhatsApp'tan arkadaşları ile görüntülü konuşur ve Roblox tarzı oyun oynar. PUBG tarzı ağır oyun oynar mı bilmem ama oynamak istediği zamanda oynatsın.

Muhtemelen kardeşinize sıkıntı çıkartmaz. PUBG de oynatır.

Hocam hala memnun musunuz? Tablet arıyorum M10 yerine A7 öneriyorlar. Bir de matepad 10.4 falan var. Öneriniz nedir?

Şöyle söyleyim, hiç oyun yüklemedim, medya, internette gezinme olarak gayet iyi. Oyun için alıyorsanız yorum yapamayacağım ama ses kalitesi gerek görüntü kalitesi oldukça memnun edici, YouTube'da 60 FPS seçeneği çıkıyor, çoğu tablette çıkmaz o seçenek. 1550 TL'ye almıştım MediaMarkt'tan pandemi sonrası alışveriş merkezleri ilk açıldığında.
O zamanki fiyata göre, fiyat/performans ürünüydü diyebilirim. A7 üzerine ses kalitesi olan başka marka tablet denk gelmedi bana.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı