Lenovo telefonda açılırken donma-takılma sorunu

Destoyerofmom

Hectopat
Merhabalar, Lenovo markalı bir telefon kullanmaktayım. Geçen gece pilin tamamen dolu olmasına rağmen sabah telefonum kapalıydı açmaya çalıştığımda daha ana menüye gelmeden Lenovo yazısının çıktığı ekranda takılı kalıyor veya donuyordu. Bunun sebebi yazılımsal bir sıkıntı mı ya da donanımsal bir arıza mı mevcut?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazılımsal olması muhtemel. Pilde de sorun olabilir. En yeni sürümü kullanın verilerinizi yedekleyip sıfırlayın. Durum tekrarlıyor mu kontrol edin.

Telefonunuzun tam modelini söylerseniz Stock Recovery'den Hard Reset atabiliriz. Yazılımsal olması mümkün çünkü donanıma birşey olsa hiç açılmazdı. Eğer yazılımsal bir sorun ise bilgisayardan yazılım atılması da gerekebilir.

Telefonunuzun tam modelini söylerseniz Stock Recovery'den Hard Reset atabiliriz. Yazılımsal olması mümkün çünkü donanıma birşey olsa hiç açılmazdı. Eğer yazılımsal bir sorun ise bilgisayardan yazılım atılması da gerekebilir.
bilgiler için teşekkürler, az önce Hard Reset attığımda menü japonca ve kullanışsızdı. şimdide tanıdığım bir telefoncuya götürdüm ve büyük ihtimal yazılım hatası dedi. gün içinde yapılırmış sorunun ne olduğunu yazarım iyi günler.

bilgiler için teşekkürler, az önce Hard Reset attığımda menü japonca ve kullanışsızdı. şimdide tanıdığım bir telefoncuya götürdüm ve büyük ihtimal yazılım hatası dedi. gün içinde yapılırmış sorunun ne olduğunu yazarım iyi günler.
Benim lenovo tablette de japoncaydı şimdi hatırladım. :) İnşallah düzelir hocam

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı