Lenovo ThinkBook 13s G3 20YA001BTX vs Lenovo V15 G2 82KD004HTX

Anlıyorum Gaming ürün istemiyorsunuz fakat o laptopa 8600 verdikten sonra güncel çıkan bir oyunu oynamak isterseniz oynayamayacaksınız bu fiyata alacağınız başka bir laptop rahat oynatacak tabii seçim sizin ben uyarayım da.

Amacı notebookta oyun oynamak değil zaten oyun için kasa alacakmış.
HDMI portu 1.4b versiyon. Elimde 2K 144Hz bir monitör var ona bağlayıp kullanmak istiyorum. O yüzden tercih edemem ne yazım ki.

Kasa alacağım için çok problem olmaz. Bu laptopu sadece ders için ve chill Minecraft oynamak için kullanırım.

Paranız boşa gidecek size kalmış.

Hangisinin daha iyi olduğu çok açık zaten. Ufak olanın artısı alüminyum kasa olması. Bu ikisi içinden v15 tercih ederdim ben ama dediğin şeyleri yapmak için bu kadar para vermeye gerek yok daha uygun bilgisayarlar da var.

Dediğiniz gibi sadece 5800u için 8.500 vermek içime sinmiyor. En iyisi biraz önerileri düşüneyim. Belki monitör olayından vazgeçip MX450 alabilirim. Çok teşekkür ederim yardım eden herkese.

Yani 5800u kötü değil ama bu bütçede MX450 gibi güzel bir ekran kartı var bunu da düşünün.

Ben de bir öneride bulunayım madem aklında bulunsun, v15'in Ryzen 3 5300 işlemcili laptopu var 4000tl civarında. Şu anda linkini veremiyorum, yukarıda saydığın şeyleri bu laptopla da rahatça yapabilirsin, kamerası da çok iyi.

Ben de bir öneride bulunayım madem aklında bulunsun, V15'in Ryzen 3 5300 işlemcili laptopu var 4000TL civarında. Şu anda linkini veremiyorum, yukarıda saydığın şeyleri bu laptopla da rahatça yapabilirsin, kamerası da çok iyi.

Oyun az da olsa oynarsa bu üzer en az Ryzen 5 bakması lazım.

Ben de bir öneride bulunayım madem aklında bulunsun, v15'in Ryzen 3 5300 işlemcili laptopu var 4000tl civarında. Şu anda linkini veremiyorum, yukarıda saydığın şeyleri bu laptopla da rahatça yapabilirsin, kamerası da çok iyi.
Olabilir. Öneri için teşekkür ederim ama almışkrn işlemcisi güçlü olsun istiyorum.
Yani 5800u kötü değil ama bu bütçede MX450 gibi güzel bir ekran kartı var bunu da düşünün.
Genel olarak işlemci gücü için tercih edeceğim ama R6 oynamak istersem bariz bir fark olacak. Arada kaldım cidden.

Lenovo Thinkpad mesela.
Olabilir. Öneri için teşekkür ederim ama almışkrn işlemcisi güçlü olsun istiyorum.

Genel olarak işlemci gücü için tercih edeceğim ama R6 oynamak istersem bariz bir fark olacak. Arada kaldım cidden.
Bütçeyi zorlamak istemezseniz MX330 var.
@Teknocuk
Tek fark daha yeni nesil Intel işlemci var.

Son düzenleme:
Lenovo Thinkpad mesela.

Bütçeyi zorlamak istemezseniz MX330 var.
@Teknocuk
Tek fark daha yeni nesil Intel işlemci var.
Dell HDMI 1.4. 😔 Daha fazla performans mı yoksa monitörü tam anlamıyla kullanmak mı şeklinde uzun uzun düşünmem gerekecek sanırım.

HDMI portu 1.4b versiyon. Elimde 2K 144Hz bir monitör var ona bağlayıp kullanmak istiyorum. O yüzden tercih edemem ne yazım ki.

Kasa alacağım için çok problem olmaz. Bu laptopu sadece ders için ve chill Minecraft oynamak için kullanırım.
Hocam hdmi versiyonun etkileyeceğini sanmıyorum monitörünüz sıkıntısız çalışır bana kalırsa

Geri
Yukarı