Lenovo ThinkBook 15 G2 20VG00ASTX R7-4700U laptop 7.339, 99 TL

IPS 300nits anti-glare, 100% sRGB ekranı.
Benim bildiğim 8 GB RAM lehimli geliyor. 1 adet RAM slotu boşta.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran boyutu aynı değil, işlemci aynı değil, SSD farklı, numpad yok vs. bir sürü - de olan bilgisayarı yazıp, bu varken o alınmaz yazıyonuz. Ya gidin napıyosanız yapın ya. Vallahi yeter ya.

Ekran boyutu aynı olmayabilir SSD az olabilir. Ekran kartı GTX1050-1050 Ti gücünde iken 4700U, MX330-350 gücünde arada aşırı ciddi fark var. Ayrıca 1135G7 işlemcisi dandik değildir ve MX450 ekran kartı ile oyunlarda ve başka işlerde 4700U'dan daha iyi sonuç verir.
Hadi öyle diyelim. https://www.trendyol.com/msi/modern...4_za1u3cm&adjust_campaign=epey_urun_listeleme buna ne bahane bulacaksın? İşlemcisi daha güçlü.

O da diğeride aynı değil. Harici ekran kartı ile daha güçlü ve diğer özellikler umrunuzda değilse, ben 4-5 farklılık yazdım. Ne isterseniz alın. Daha da uzatmayın nolur. Yani bir şey paylaştığıma pişman ettiniz. Lütfen cevap da yazmayın.

O da diğeride aynı değil. Harici ekran kartı ile daha güçlü ve diğer özellikler umrunuzda değilse, ben 4-5 farklılık yazdım. Ne isterseniz alın. Daha da uzatmayın ne olur? Yani bir şey paylaştığıma pişman ettiniz. Lütfen cevap da yazmayın.

Numpad ne kadar fark yaratibilir bin insan için? Yazılımcı bir kişi zaten bu tarz ürün alman daha güçlü alır. Ofis için kullanan kişi zaten 512 GB'ı ne yapsın? MSI modern zaten 15 inç Lenovo'dan farkı yok. Ee zaten 5500u, 4700U'dan daha güçlü.

Numpad ne kadar fark yaratibilir bin insan için? Yazılımcı bir kişi zaten bu tarz ürün alman daha güçlü alır. Ofis için kullanan kişi zaten 512 GB'ı ne yapsın? MSI modern zaten 15 inç Lenovo'dan farkı yok. Ee zaten 5500u, 4700U'dan daha güçlü.
Aynen kardeş 4700u gibi bir işlemci ve numpad gibi bir saçmalığı nasıl olduda paylaştık. Forumdaki arkadaşlara da ayıp ettik. Tüh.

5500unun 3700U'dan daha güçlü olması dışında sorun yok :D.
Aynen aynen
Ne kadar ne kadar üstün bak bakta bir daha smile at. Aynen aynen.
5500unun 4700U'dan daha güçlü olması dışında sorun yok :D.
https://www.trendyol.com/acer/aspir...ar-nx-at1ey-001-p-176749442?boutiqueId=587031 hadi diğerlerini unut. Bu laptop için ne diyeceksin.
Siz mevzuyu iyice karıştırdinız. Ben bu varken başka laptop alınmaz diye bir iddiada bulunmadım. Hatta isteyen istediğini alır diye yazdım. Aynı işlemci ile ekran kartsız ve numpadsiz bu fiyatta bulamadım dedim. Ben ekstra ekran kartı istemiyordum ve ekran ips olmak zorundaydı ve o aşağıladığınız numpad benim için olmazsa olmaz. Çünkü muhasebe ile uğraşıyorum, işim genelde hep rakamlarla. Ben de kendim gibi düşünenlere seçenek sundum. Yani bana ayıp bir şey yapmışım muamelesi yapıyorsunuz bu konuda yazan bütün arkadaşlarca. Ayıp ediyorsunuz. Ben hergün indirim konularını takip eden biriyim. Hiçkimseye böyle tepkiler geldiğini görmedim. artık bu konu benim için bitti. Takipten de çıkardım. Bundan sonrada paylaştığım konuların altına bakmayacam kim ne yazdı diye. Paylaşıp geçecem. Sayenizde.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı