Lenovo Thinkpad E14 alınır mı?

Asıl amac oyun değil okul ve az da olsa oyun oynayacagım. AutoCAD, SolidWorks, Android Studio ve programlama için kullanılacak. Şarjı iyi gitmesi lazım.

MX 450 1050 gücünde diye biliyorum testlerde öyle gözüküyor işinizi görür oyunda oynatır şarjı da iyi gider.

7279 TL'ye Acer Nitro 5 almıştım bana mantıklı gelmedi hocam. Çoklu çekirdek performansı mı arıyorsunuz, GPU gücü mü? Kullandığınız programlar hangisine daha yatkın?

7279 TL'ye Acer Nitro 5 almıştım bana mantıklı gelmedi hocam. Çoklu işlemci performansı mı arıyorsunuz, GPU gücü mü? Kullandığınız programlar hangisine daha yatkın?
Bende tam bilmiyorum o programlara lazım olucak pc lazım. Keza sırtımda tuğla taşıyamam okula gidip getircem.

Başka model var mı ekran kartlı bir şey lazım kesinlikle ve şarjı iyi gitmeli.

7279 TL'ye Acer Nitro 5 almıştım bana mantıklı gelmedi hocam. Çoklu çekirdek performansı mı arıyorsunuz, GPU gücü mü? Kullandığınız programlar hangisine daha yatkın?

Muhtemelen işlemci ağırlıklı Acer Nitro alınılabilir fakat şarjı iyi gitmez. Bu modelde nasıl olur bilmiyorum fakat i5 8250U işlemcili bir Thinkpad deneyimlemiştim ve dizi izlerken 8 saat götürüyordu bataryası inanılmaz cidden.

Muhtemelen işlemci ağırlıklı Acer Nitro alınılabilir fakat şarjı iyi gitmez. Bu modelde nasıl olur bilmiyorum fakat i5 8250U işlemcili bir Thinkpad deneyimlemiştim ve dizi izlerken 8 saat götürüyordu bataryası inanılmaz cidden.
Batarya konusunda pek fikrim yok hocam ama benimki de video izlerken 5 saat götürüyor, fena değil bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı