Lenovo V110-15ıkb RAM önerisi

647624518

Hectopat
Makaleler
8
Şu an elimde Lenovo V110-15ıkb 80th model bir notebook var. Bu notebookun üzerinde anakarta lehimli 2133MHz hızında çalışan 4 GB CL15 DDR4 bir bellek ve yanında bir adet boş SO-DIMM slotu var. Ben bu bilgisayara 4 GB daha takmak istiyorum. Bu bilgisayar ile uyumlu çalışabilecek bellek önerebilir misiniz?
Ayrıca bu bilgisayara 4 GB'tan fazla bellek takmak uyumluluk sorunu yaratır mı? Yaratmazsa daha büyük boyutta bellek de önerebilirsiniz.
Bu da CPU-Z tablosu: (SPD kısmı iki slotta da boş).

Yanına 8 GB takabilirsin. ( Ben 8+4 kullanıyorum. Lenovo L340 )
Bunu alabilirsin.

Peki 4+8 esnasında çift kanal olarak mı çalışıyor? Veya oyunlarda performansa etkisi veya zararı oluyor mu? Benim aklımdan da geçti ama biraz 4+8 konfigürasyonunda tereddütlüyüm. Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum. Öneriniz için teşekkür ederim.

Intel işlemciler Flex modda 8+4 stabil şekilde çalışabiliyorlar. Performans olarak çok ciddi artış oluyor tereddütün olmasın. Oyunların ve uygulamaların tepki süresi hızlandı. Akıcılık artıyor.
8+4 kullanıyorum bende dediğim gibi. i5 8265U işlemci ile.

O halde ben bunu alıyorum. Ürünüm gelirse birkaç ay sonra deneyimlerimi de aktarırım. Çok teşekkür ederim size.

Rica ederim. Kolay gelsin.
Güncelleme: Maddi yetersizlikten ötürü 8GB alamayacağım. Crucial'ın 4GB'lık belleği var. Bunu önerir misiniz? Ayrıca başka 4GB bellek öneriniz var ise yazabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…