Lenovo V14-ADA AMD Radeon çalışmayı durduruyor

WuziMu

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese iyi forumlar, YouTube'da gezinirken 2 tane YouTube sekmesi açtım. O sırada bilgisayar dondu iki videoda çalışmaya başladı ve Radeon çalışmayı durdurdu gibi bir hata aldım. Radeon güvenli moda geçtiğini ve yeniden başlatmam gerektiğini yazan bildirim gönderince yeniden başlattım. Yeniden başlattıktan sonra Radeon'un kontrol programına girmeye çalıştığımda sürüm güncel değil dedi ancak bu hatayı birkaç defa aldım ve o zaman sürücüyü daha birkaç gün önce güncelledim. Sorun ne olabilir, yardımcı olursanız sevinirim.

Sistem Özellikleri
Lenovo V14-ADA
AMD Ryzen 3250u Radeon Grafikleri ile beraber
12 GB RAM
256 GB SSD

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (18).png
    Ekran Görüntüsü (18).png
    2,3 MB · Görüntüleme: 25
  • Ekran Görüntüsü (19).png
    Ekran Görüntüsü (19).png
    2,3 MB · Görüntüleme: 22
1-Programı silip tekrar yükleyin.
2-AMD Dosyaların kalıcı dosyalarını elden temizleyin.
3-Tekrar deneyiniz. Orjinal sitesinden

1-programı silip tekrar yükleyin.
2-AMD dosyaların kalıcı dosyalarını elden temizleyin.
3-tekrar deneyiniz. Orijinal sitesinden.

Değerli yorumunuz için teşekkürler, AMD Cleanup Utility'i indirip temizlemesini sağladım ve güncel sürücüyü kendi sitesinden temin ettim. Umarım tekrarlanmaz teşekkürler.

Ben teşekkür ederim kurun olursa bana haber verin konuyu kapatabiliriz. Olursa
Oldu mu?

Son düzenleme:
Ben teşekkür ederim kurun olursa bana haber verin konuyu kapatabiliriz. Olursa.
Oldu mu?

Sorun biraz önce yeniden tekrarladı sebebi gene aynı YouTube'da ki izlediğim videoyu durdurdum geri açtığımda ses vardı ancak görüntü olarak durdurduğum kısımda gözüküyordu bende Opera'yı kapattım ve aygıt çıkartma ve takma sesi geldi ardından Radeon hata bildirdirme aracı açıldı. Bilgisayarı yeniden başlattım şu anda bir sıkıntı yok ancak sorunun sebebini merak ediyorum cihazı alalı 1 ay falan oldu çünkü.

Sorun biraz önce yeniden tekrarladı sebebi gene aynı YouTube'da ki izlediğim videoyu durdurdum geri açtığımda ses vardı ancak görüntü olarak durdurduğum kısımda gözüküyordu bende Opera'yı kapattım ve aygıt çıkartma ve takma sesi geldi ardından Radeon hata bildirdirme aracı açıldı. Bilgisayarı yeniden başlattım şu anda bir sıkıntı yok ancak sorunun sebebini merak ediyorum cihazı alalı 1 ay falan oldu çünkü.
Bilgisayar dosyaları eksik olduğu için bir format denerseniz belki bu sorun çözülür.

Geri
Yukarı