Çözüldü Lenovo V145 Radeon 530 kullanılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

samet1818

Centipat
Merhaba arkadaşlar Lenovo V145 model laptop harici ekran kartını kullanmıyor. Hiçbir şekilde ne yaptıysam bir çözüm bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim Mafia 2 test ederken fark etim AMD Radeon 530 harici ekran kartım olmasına ragmen dahiliyi kullanıyor. Resimlerde göründüğü gibi.

Arkadaşlar sorunu çözdüm. BIOS Update yapıp UEFI'li Windows yuklediğimde sorun çözüldü, şu an kullanabiliyorum ekran kartımı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam nasıl yapabiliriz vede gta 5 nasıl bir performans artışı oldu

Resimler de ekliyorum. Geziniz.

Performansınız iyileşti mi? Bende de aynı laptop var ama dahili ekran kartı daha fazla FPS veriyor.

Performansınız iyileşti mi? Bende de aynı laptop var ama dahili ekran kartı daha fazla FPS veriyor.

Radeon 530'u kullanmanın imkansız olduğundan bahsediyoruz bu sayfada. Nasıl kıyas edelim ki? Üstelik Lenovo-BDH hizmetleri beni birkaç kez aldattı. Şimdi bilgisayar komple bozuk.

Radeon 530'u kullanmanın imkansız olduğundan bahsediyoruz bu sayfada. Nasıl kıyas edelim ki? Üstelik Lenovo-BDH hizmetleri beni birkaç kez aldattı. Şimdi bilgisayar komple bozuk.
Anladım hocam emin olun kullansa bile hiçbir işe yaramıyor.Boşu boşuna sadece milleti kandırmak için koymuşlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…