Lenovo V15-ADA alınır mı?

EmirkaanBulat

Kilopat
Daha fazla  
Aldıktan 2 3 ay sonra SSD takacağım sizce bu laptop alınır mı?
Yoksa en fazla 3600 TL daha iyisi var mı? 3650 TL bile olmaz en fazla 3600.

Son düzenleyen: Moderatör:
MERHABALAR DOSTUM BU ÜRÜNDEN ALDIM 1 HAFTA OLDU İŞİMİDE FAZLASIYLA GÖRÜYOR LAKİN BEN M2 NVME
SÜRÜCÜ ALMAK İSTİYORUM AMA NE ALMALIYIM SENCE 1 DE İLERİDE RAM TAKICAM 3300 TL YE ALDIM

Ram alma çünkü ram alırsa dual kanal olarak çalışmaz
SSD bunu al zaten 128 gb sadece windows u kuracaksın zaten yanında 1tb disk var

Dostum cevabın için çok ama çok teşekkür ederim kafamı karıstıran bu M.2'lerde senin atmış oldugun tarz girişli ve Wi-Fi girişi gibi olan modeller var. Nerden anlayabilirim.
BIOS'da yazan Boot şeklinde şöyle NVMe.

Demek istediğim şu girişli olan la senin attıgın kafamı karıştırdı :D.

Peki laptop hızlı mı hdd olmasın rağmen mesela kaç saniyede açılıyor.
Slot hakkında banada bilgi verirsen sevinirim :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video yardım edebilir sana.

Vallahi giriş orta seviye oyun için aldım yalan yok PUBG Lite PUBG Mobile'de kasma yok. Tabi FPS'de ona göre :D hard disk yavaş açılma 30, 40 sn arası değişiyor ben bunu bilerek aldım M.2 dışardan alacağım için 3300'e denk geldı 512 GB'li model 4000 TL idi bunu aldım şu adamlar niye lehimli RAM yaparlar anlamam performans oalrak Ryzen gerçekten çok ıyı çoklu işlemlerde sıfır kasma tavsiye ederim.
Açıp bakacağım artık :D ona göre yarın sipariş vericem :D dediğin gibi 128 GB yeterde artar 1 TB film ve dosyalar için yedek yapacağım 128 GB'a PUBG Mobile Lite bir de windws yeterde artar fikrin yorumun için çok sağol.

Büyük harf kullanma ceza alırsın diyim.
Baktın mı m.2 slotuna? Bende alacağım da.
Alırken direk yanında alıcam m.2 yi

Son düzenleme:
ceza yedim dostum kusura bakma yazamadım :) bakamadım işten geç çıktım biosda slotların ismi şu şekide

1.sata
2.nvme
3.usb

dünde iştemcinin tdp değerlerini değiştim keşfettim ryzen controller yükledim tdp değerini 30 a çektim
gpu frekansı performans uçuyor oyunda
vallahi kardeşim güzel bilgisayar tabiki herşey fiyatına göre onu gözardı etmemek lazım malzeme kalitesi ne çok kötü nede çok iyi tek eksiği 5400 mekanik disk onun dışında sıkıntısı yok ben de bunu bilerek aldım. ben çok memnun kaldım umarım seninde işini görür
dostum kolay gelsin bu laptop kapagı acınca bilgisayarda açılıyor bıos da aradım ama bulamadım varmı bunun bir çözüümü bu arada

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı