Lenovo V15 G2 ALC alınır mı?

Bütçe
4500

MachL

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba kardeşim üniversiteye başladığı için orta halli bir laptop bakıyorum, hemen almam lazım ama 2 laptop arasında kaldım lakin başlıkta yazan laptopun fiyatı beni biraz işkillendirdi, 4Gb RAM'in yanına 8 daha ekletip almayı düşünüyorum ama dolandırıcı mı anlayamadım.
Bahsi geçen laptop;
LENOVO V15 G2 Alc Amd Ryzen 3 5300u 4 Gb Ram 256 Gb Ssd 15.6 Freedos Notebook 82kd000atx Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Arada kaldığım diğer laptop ise bu;

Merhaba kardeşim üniversiteye başladığı için orta halli bir laptop bakıyorum, hemen almam lazım ama 2 laptop arasında kaldım lakin başlıkta yazan laptopun fiyatı beni biraz işkillendirdi, 4 GB RAM'in yanına 8 daha ekletip almayı düşünüyorum ama dolandırıcı mı anlayamadım.
Bahsi geçen laptop;
LENOVO V15 G2 Alc Amd Ryzen 3 5300u 4 Gb Ram 256 Gb Ssd 15.6 Freedos Notebook 82kd000atx Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Arada kaldığım diğer laptop ise bu;

1. attığınız Lenovo'da normalde 512 GB SSD var çıkartıp 256 GB SSD takıyorlar diye biliyorum.

256 olması benim için bir sorun teşkil etmiyor, bundan dolayı mı düşük fiyatı?

Yok hocam SSD'yi değiştirdikleri içi düşük satıya sormak lazım nasıl durumu ona göre alınabilir.

Aldım lakin henüz gelmedi, yarın gelecek, gelince @Yener K. bir program önerdi, oradan bakıp en uygun RAM'i alacağım.

Anladım ben de sipariş vereceğim hayırlısıyla yarın. RAM olarak bu altta attığım uygun gözüküyor, siz tabii arkadaşlarında fikrini alın.
Not: Pardon siz 8 GB RAM istemişsiniz ben 4 GB RAM önerdim.

RAM takviyesi yapabilirsiniz. Gelince bakarız inşallah.

Anladım ben de sipariş vereceğim hayırlısıyla yarın. RAM olarak bu altta attığım uygun gözüküyor, siz tabii arkadaşlarında fikrini alın.
Almışken 8 alayım 12 olsun diyorum lakin laptop gelsin CL değerlerine vs. bakıp alacağım.

Benim düşündüklerim bunlar CL22 ise ilkini CL20 ise diğerini alacağım.
RAM takviyesi yapabilirsiniz. Gelince bakarız inşallah.
Laptop bugün elime geçti gayet şık ve güzel, @Yener K., hocam dediğin programı indirdim, ekran görüntüsünü paylaşıyorum birde ona uygun bir RAM buldum galiba ona da bakarsan sevinirim.

RAM linki;

WhatsApp Image 2021-09-24 at 12.13.26.jpeg

Son düzenleme:

Geri
Yukarı