Lenovo V15 G2 ALC Alınır mı?

Bütçe
5500
mci arasında çok fark
Ryzen 5 5500u ile bu işlemci arasında çok fark var mı acaba bilgin var mı? Ryzen3 iyi midir?
Hocam çok minik farklar var sanırım 0.2GHz gibi başka farkı yok puanları aynı zaten. Şuan baktığımda 5300u 5500u fiyatları 7k'dan altında değil bence indirim bitmeden ürünü al hocam. Yarın aynı fiyata döneceğini söylediler kaçırma derim

Satıcı firma aradı ürünün FreeDos olduğunu bilip bilmediğimi sordu ve bugün kargoya verecekleri hakkında bilgilendirdi. Firma gayet ilgili hocam

Hocam aklımda bu var. Belki stoğa girer diye bekliyorum. Sizin sipariş verdiğiniz ürün FM22, FM23 falan kısacası FM serisini en yüksek ayarlarda oynatabilir mi? Sorun yaşar mıyım?
Hocam FM serisini rahat rahat oynatır. Ben 4gb ram'li dandik pcde FM 21 oynuyorum düşün. Bana kalırsa bunun stoklara gelmesini bekleme hazır kara cuma indirimi varken o ürünü almanı tavsiye ederim. 5500u ve 5300u arasında fark olmadığını düşünüyorum 0.1 0.2 GHz fark var o kadar versus puanları bile aynı, artı attığınız ürün 14 inç. Konudaki ürün 15.6 inç, bence daha iyi. Tek farkı ssd fazla ama bence beklemenizi tavsiye etmem.

Geri
Yukarı