Lenovo V15 GEN2 laptopa 4+4 GB vs 4+8 GB RAM

Hepsiburada'da kontrol ettim satıcıyı. En çok satan RAM'lerden bir tanesi, sorun yaşayan görmedim yorumlarda. İade de kabul ettiğini belirtiyor. Satın alabilirsiniz N11 üzerinden de.

Hepsiburada'da kontrol ettim satıcıyı. En çok satan RAM'lerden bir tanesi, sorun yaşayan görmedim yorumlarda. İade de kabul ettiğini belirtiyor. Satın alabilirsiniz N11 üzerinden de.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu video kafamı karıştırdı hocam şu durum olur mu acaba?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
şu video kafamı karıştırdı hocam şu durum olur mu acaba?

Bu kadar ciddi FPS farkı olmaz hocam, 8 ile 16 resmen aynı FPS'yi veriyor gibi :D
Biraz üstün körü bir test olmuş. Takıp kullanınca göreceksiniz, bir RAM kehaneti nasıl ortadan kalkıyor. Bizzat deneyimledim, RAM upgrade e çok kafa taktım. Çünkü ben yükseltme yapacağım zamanlarda forumda herkes farklı şeyler diyordu. Merak etmeyin sorun yaşamazsınız. Bizzat deneyimledim farklı cihazlarda bu yüzden size bir fikir olsun diye belirtiyorum.

Merhaba. Laptopa RAM alacağım. Lenovo V15 gen2, R3 5300U'ya sahip. Halihazırda 4 GB anakartta lehimli var. Sizce ekstra 4 GB mı alayım yoksa 8 GB mı? Ayrıyeten bir de şunu sormak istiyorum; 4+8 Ryzen mobil APU'larda sorun oluşturur mu?
Dual channle capable diye geçiyor buradaki PDF'te.

Hocam iyi günler. Yakınıma bu laptopu alıp 8 GB RAM taktırmayı düşünüyorum. RAM'i biz takabilir miyiz internette pek video bulamadım da?

Hocam iyi günler. Yakınıma bu laptopu alıp 8 GB RAM taktırmayı düşünüyorum. RAM'i biz takabilir miyiz internette pek video bulamadım da?
Evet takabilirsiniz. Sorunsuz bi şekilde yaptım ben.

Geri
Yukarı