Lenovo V15-IIL 82C500NPTX MX330 sistem Valorant oynatır mı?

Atahan Kutlu

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese iyi akşamlar. Lenovo V15-IIL 82c500nptx modelini kullanıyorum. Valorant'ta 1080p de rahat oynayabilir miyim?

Ekran Kartı: GeForce MX330
İşlemci: i5-1035g1
Ram: 2x4 GB DDR4 2666 MHz

Oynatır düşük grafik ayarlarında sanırım 100 FPS civarı.
Hocam konunun onaylanmasını beklerken oyuna girdim denedim biraz ama poligonda bile sıkarken oyunum 60 FPS'nin altına düşüp kasıyordu, istemci düşük FPS yazısı çıkıyordu. Nasıl düzeltebilirim?

Hocam konunun onaylanmasını beklerken oyuna girdim denedim biraz ama poligonda bile sıkarken oyunum 60 FPS'nin altına düşüp kasıyordu, istemci düşük FPS yazısı çıkıyordu. Nasıl düzeltebilirim?

Grafikleri düşür. Benim şimdi aklımda çok bir şey yok ama tabii ki de YouTube'da vardır benim arkadaşımda bu ekran kartına yakın bir model vardı o ilk zamanlarda benim yazdığım civarlarda FPS alıyordu sonra senin gibi oldu hatta bazen oynayamiyor yani senin laptopun oyunu oynamak için yeterli gereksinimlere sahip değil.

YouTube'dan bakarak belki biraz daha yükseltebilirsin.

Grafikleri düşür. Benim şimdi aklımda çok bir şey yok ama tabii ki de YouTube'da vardır benim arkadaşımda bu ekran kartına yakın bir model vardı o ilk zamanlarda benim yazdığım civarlarda FPS alıyordu sonra senin gibi oldu hatta bazen oynayamiyor yani senin laptopun oyunu oynamak için yeterli gereksinimlere sahip değil.

YouTube'dan bakarak belki biraz daha yükseltebilirsin.
Hocam bir tane video izleyip bilgisayarın güç modunu nihai performansa çektim sanki düzeldi gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı