Lenovo V15 ile programlama yapılır mı?

KuşTerbiyecisi

Centipat
Yer
Diyarbakır
Daha fazla  
Meslek
Müşteri Temsilcisi
Lenovo V15 laptopum var sizce bu laptop ile programlama dili öğrenilir mi? Özellikle Python öğrenmek istiyorum.
Laptop Detayı: AMD A9 İşlemci - 8 GB DDR4 RAM - AMD Radeon R5 Ekran Kartı - 240GB SSD

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemciden dolayı PyCharm kasabilir, daha hafif IDE'ler var, SSD olması çok iyi.

Ben şuanda sadece öğrenme amaçlı ve öğrendiklerimi temel düzeyde uygulayacağım. Temel düzeyde yapılır mı yapılmaz mı? Doğrusunu söylemek gerekirse cevaplar biraz kafamı karıştırdı. Şuanda herhangi bir şekilde bilgisayar almama sebebim hem bütçemin olmamasından ve kendimi bir test etmek için. Yıllar önce C# aynı zamanda HTML-CSS öğreniyordum belli sebeplerden dolayı soğumuştum ve yaklaşık 7-8 yıldır uzak kaldım. 🤔

Ben şuanda sadece öğrenme amaçlı ve öğrendiklerimi temel düzeyde uygulayacağım. Temel düzeyde yapılır mı yapılmaz mı? Doğrusunu söylemek gerekirse cevaplar biraz kafamı karıştırdı. Şuanda herhangi bir şekilde bilgisayar almama sebebim hem bütçemin olmamasından ve kendimi bir test etmek için. Yıllar önce C# aynı zamanda HTML-CSS öğreniyordum belli sebeplerden dolayı soğumuştum ve yaklaşık 7-8 yıldır uzak kaldım. 🤔

Zamanında Pentium B970 ile dreamweaver + SSMS kullanıyordum. GPU şu aşamada python için gereksiz. Çoğu senaryo için hâlâ gereksiz.

Yapılmaz. En aşağı 1050 ti’li laptop gerek. Görüntü yongası çok önemli yazılımda yoksa kasar.
Bu komikti işte.

C# ve html ilk öğrendiğimde 2gb ram ve Intel pentiumlu sistemim vardı o zamanlar visual studio 2013 ve html vb için sublime ve notepad++ çok rahat kullaniyodum

Yeni konular

Geri
Yukarı