Lenovo V15 Intel Core i5 8265U laptop alınır mı?

Marka'nın illa Lenovo olmasında bir ebep var mı? U veya G olması o kadar da önemli değil 10. nesil işlemciler varken 8 almayın. Bir de içinde harici bir ekran kartı olması daha iyi Dell düşünmez misiniz?

Marka'nın illa Lenovo olmasında bir ebep var mı? U veya G olması o kadar da önemli değil 10. nesil işlemciler varken 8 almayın. Bir de içinde harici bir ekran kartı olması daha iyi Dell düşünmez misiniz?
Yorumun için teşekkürler şöyle başlayayım marka konusunda Lenovo bana çok sağlam geliyor ve 9 senedir sıkıntı çıkartmadı birde U ve G nedir bilmiyorum o konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Dell'de iyi bir markadır. Siz kendinize ilk önce bütçeye göre en iyi bilgisayarı bulun markaya sonra gelirsiniz.
Bunu okuyunca kafa karışıklığı olabilir hiç takılmayın 10. nesil işlemci ve harici ekran kartı siz buna odaklanın :D

Dell'de iyi bir markadır. Siz kendinize ilk önce bütçeye göre en iyi bilgisayarı bulun markaya sonra gelirsiniz.
Bunu okuyunca kafa karışıklığı olabilir hiç takılmayın 10. nesil işlemci ve harici ekran kartı siz buna odaklanın :D
Dell markasından önereceğiniz laptop varsa bakabilirim.

Arkadaşlar aşağıda linkini bırakacağım laptop alınır mı? Oyun oynamayacağım. Film, dizi ve bir Camsatia edit programı olacak. Sizce kasma ve ısınma olur mu? Bir de işlemci hızı 1.60 GHz yazıyor düşük geldi bana. Bu sorun açar mı ve nasıl olur? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

öncelikle aynı bilgisayardan bende kullanıyorum bana göre 2 sorunu var sadece 1 kamerası 2 pil ömrü

Geri
Yukarı