Lenovo V15 Intel Core i5 1035G1 alınır mı?

Kardeşim, ben bu PC'nin aynısını aldım. Minecraft'ta 300'den fazla FPS alıyorum. Hatta GTA 4 bile kaldırır diyorlar ama GTA 5, CyberPunk falan oynayamazın. Oyun PC'si değil bu PC, daha çok iş odaklı.
Yeterli değil. Asıl siz yanlış bilgilendirmeyin. İnsanlara boşa umut aşılamayın. 2021 yılında 720P 35 FPS almak oyun oynamak sayılmaz. Oyun zevki de olmaz. Kornea katlidir. Örnek olarak ben GTA 5'i daha fazla FPS alarak 1 GB VRAM'li 9800 GT'de oynadım ve bitirdim. Şimdi ben insanlara 12 yıl önce çıkmış ekran kartını mı önereyim GTA 5'i 1080P açıyor diye? Bu bilgisayar oyun bilgisayarı değildir. Almayı düşünen kişiyi yanlış yönlendirmeyin.
Haklısın oynasa da orta ayarlarda.

Yeterli değil. Asıl siz yanlış bilgilendirmeyin. İnsanlara boşa umut aşılamayın. 2021 yılında 720P 35 FPS almak oyun oynamak sayılmaz. Oyun zevki de olmaz. Kornea katlidir. Örnek olarak ben GTA 5'i daha fazla FPS alarak 1 GB VRAM'li 9800 GT'de oynadım ve bitirdim. Şimdi ben insanlara 12 yıl önce çıkmış ekran kartını mı önereyim GTA 5'i 1080P açıyor diye? Bu bilgisayar oyun bilgisayarı değildir. Almayı düşünen kişiyi yanlış yönlendirmeyin.
Arkadaşım bende var ben çoğu oyunu orta seviyede oynadım. Visual Studio Code Android Studio vb gibi ide leri de kullandım bir kasma yaşamadım. Hatta benim ki 256 ssd olduğu halde yaşamadım. Asla da bir yavaşlama olmadı. 5 aydır kullanıyorum.

Ama benim merak ettiğim mac yükleyebiliyor muyuz bu arkadaşa ? :)))

Ben aldım. Fiyat/performans olarak gayet iyi ama memnun muyum? Hayır. Ben cihazı Dual boot kullanmak için almıştım ama Windows harici hiçbir işletim sistemini (Hackintosh, Android tabanlı sistemler...) Ne yapıp etsem de kuramadım. Alacak olan kişilerin aklında bulunsun.

Geri
Yukarı