Lenovo V15 R3 3250U alınır mı?

clydea

Kilopat
Selam,

Arkadaşımın kardeşi için bir dizüstü bilgisayar lazım. Hem oyun kaldırabilecek hem de okul için işe yarayabilecek bir şey arıyoruz. Sims, Roblox, Among Us, Fall Guys oynadığı oyunlardan bazıları. Aklımızda bir bilgisayar var fakat acaba daha uygun fiyatlısını ya da öneriliyorsa daha yukarısını bulabilir miyiz diye düşündüm ve buraya sormak istedim. Bu bütçeye gerek yok diyorsanız daha uygun modelleri görmek isterim. Baktığımız modelin linkini bırakıyorum.

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim. İyi bayramlar! :)

3250U'ya o kadar para verilmez.

AMD isteniyorsa Ryzen 3500U kesin, daha iyi Ryzenlisi de biraz farkla alınabilir, linkteki ürünü bütçe kabul edersek.

Oyunu komple listeden çıkartırsak 4000 altına da inilebilir. Oyun olacaksa ekran kartının oyun benchmarklarına bakmak oyunu kaldırıp kaldırmayacağı hakkında fikir verir.

Son düzenleme:
T

Kriterde oyun olduğu için önerim yok.

Oyun olmasa kağıt üzerinde bu fiyata bu iyi:https://www.hepsiburada.com/acer-as...-hs7ey-001-p-HBCV000003ZSMW?magaza=Techburada
Ya da min 8GB RAMli 3500U işlemcili ürünlerden ucuz bir tane seçilebilir. 3500U RX Vega 8 onboard ekran kartlı, linkten oyun başarımına bakılabilir.
Teşekkür ederim hocam emeğinize sağlık. İnceleyeceğim. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı