Elektronik Lenovo V15 R7 5825U 12.999TL!

Makaleler
4
Yer
La Mancha, İspanya
Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant kaldırır mı?
Valorant kaldırır.

Genel oyun test videosu için. Kasası farklı ama benzer değerler alırlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Akıcı oynatır mı Valorant.

Oynatıyor. Benim kullandığım laptop olur kendisi. Valorant CS gibi yüksek sistem istemeyen FPS oyunlarını oynatıyor. GTA 5 açıyor 50 60 FPS civarı geziyor. Diğer indie oyunları da kasmadan oynuyorum.

Tek kötü yanı ekranı bence. Film izlerken uzanıp ekrana alttan veya yandan bakınca renkler çok garip oluyor. Bilgisayarı kullanırken karşıdan bakmak gerekiyor.

Ayrıca bu laptop ile Outlast ve Metro serilerini de oynadım gayet güzeldi. 50 60 FPS civarı veriyordu orta ayarlarda. Çözünürlük ve grafik ayarları ayarlanırsa daha yüksek FPS de alabilirsiniz.

Ekran Çin malı ucuz tabletlerden sonra görebileceğiniz en kalitesiz görüntüye sahip panellerden birisine sahip ve menteşe tipik Lenovo menteşesi, özellikle bir süre aç kapa yapmazsanız kapağı açıp kapatırken ufak çatırtılar duyuyorsunuz. Lenovo V14-15 cihazları bunu göz önünde bulundurarak almakta fayda var. Haricinde hem kabul edilebilir grafiklerde ve akıcılıkta oyun hem de standart mühendislik öğrencileri için gayet yeterli performans, temel düzeyde AutoCAD vs işinizi rahatlıkla görüyor.

Valorant kaldırır mı?
144+ veriyor 1080Pde. Böyle şeyler için yeterli.
60 FPS GTA 5 80-100 FPS arası Valorant verir ama ne kadar iyi bir soğutmaya sahip bilmiyorum dahili ekran kartı kötü değil basit oyunları oynatır.
Açıkçası bu çeşit oyunlarda cihaz CPU bile kullanmıyor, 10Wda dahi bu FPSleri verdiği için ben daha önce hiç 80 derecenin üstünü görmedim. Diğer render gibi işlemlerde voltaj kesmezseniz 95e kadar çıkabiliyor.
Ekran Çin malı ucuz tabletlerden sonra görebileceğiniz en kalitesiz görüntüye sahip panellerden birisine sahip ve menteşe tipik Lenovo menteşesi, özellikle bir süre aç kapa yapmazsanız kapağı açıp kapatırken ufak çatırtılar duyuyorsunuz. Lenovo V14-15 cihazları bunu göz önünde bulundurarak almakta fayda var. Haricinde hem kabul edilebilir grafiklerde ve akıcılıkta oyun hem de standart mühendislik öğrencileri için gayet yeterli performans, temel düzeyde AutoCAD vs işinizi rahatlıkla görüyor.
Paneli berbat, ama bu bütçede göz ardı edilmeli. Çünkü diğer cihazların panelleri daha da kötü.
15K bütçede zaten daha güzek cihazlar var ama bu bütçede alternatifsiz bir cihaz bu güçle. Batarya ve performans olarak düşünülenin çok üstünde.

Yeni konular

Geri
Yukarı