Lenovo V15 vs Acer Aspire 3

Bütçe
max 6500 tl

TheBestTtForever

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar
6000 TL civarında dizüstü bilgisayar bakıyorum. Aşağıya bırakacağım iki ürün arasında kaldım. Lenovo 12 GB RAM ile Ryzen 5 3500U kullanırken Acer 8 GB RAM ile Ryzen 7 3700U kullanıyor. Şu anlık okul ve genel kullanım amaçlı alıyorum ancak arada çok yüksek donanım gerektirmeyen oyunlar da oynuyorum (CS:GO, FIFA vb.) Hangisini almam daha doğru olur, max 6500 TL civarına kadar önereceğiniz alternatifler var mı?

Acer alınabilir RAM çok önemli değil çünkü zaten çok yüksek ayarlarda oynayamayacaksın bide oynadığın oyunlar çok RAM istemiyor ama oyunlarda çok ısınır o yüzden uzun süre oynama.

Bu ikisi arasından ve kullanacağınız şekil bakımından Acer Aspire 3 almanızı tavsiye ederim. 8GB Ram eğer kullanımınız bu şekildeyse (Okul ve CS:GO tarzında oyunlar için) yeterlidir. İşlemcisindeki dahili grafik birimi üzmez hafif oyunlarda.

Ben de aynı senin gibi bu ölçülerde bilgisayar bakıyorum şu an eğer Max koyduğun fiyata 1000TL daha koyabilirsen şöyle bir HP laptop var ki HP ürünler kaliteli: HP Pavilion Gaming Ryzen 7 3750h 8gb 256gb Ssd Gtx1650 Freedos 15.6" Fhd 256g8ea | Trendyol

Benchmarklarına baktım gayet her oyunu oynatıyor yüksek ayarlarda.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben de aynı senin gibi bu ölçülerde bilgisayar bakıyorum şu an eğer Max koyduğun fiyata 1000TL daha koyabilirsen şöyle bir HP laptop var ki HP ürünler kaliteli: HP Pavilion Gaming Ryzen 7 3750h 8gb 256gb Ssd Gtx1650 Freedos 15.6" Fhd 256g8ea | Trendyol

Benchmarklarına baktım gayet her oyunu oynatıyor yüksek ayarlarda.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu anda çok mümkün gözükmüyor maalesef ama biraz bekleme olasılığım da var aşağıdaki asus ve bunu değerlendirebilirim. Teşekkürler
Swift 3 varken hiçbiri.
Öncelikle herkese teşekkürler
İkili arasında benim de tercihim olan aspire 3 önerilmiş daha çok ama yorumlarına baktığımda malzeme kalitesi konusunda ciddi şikayetler var. Acer swift 3 şu an en mantıklısı gözüküyor ama acerın malzeme kalitesi konusunda aydınlatırsanız çok memnun olurum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı