Acer Aspire 3 AMD Ryzen 5 3500U alınır mı?

gargantua

Hectopat
Arkadaşlar sorum basit. Linkte görmüş olduğunuz bilgisayarı almak istiyorum. Hakkında epey bir araştırma yaptım, işlemci ve ekran kartını kıyas yapan bazı videoları izledim. Size de sormak istiyorum. Sizce bu bilgisayar alınır mı?

Merhaba bende şuan
ACER ASPIRE 5 AMD RYZEN 7 3700U
laptop var ve performansı çok düşük oyun oynamak için alıcaksanız paylaşımsız bir ekran kartı olan dizüstü bilgisayar almanızı rica edeceğim.

H
Merhaba bende şuan
ACER ASPIRE 5 AMD RYZEN 7 3700U
laptop var ve performansı çok düşük oyun oynamak için alıcaksanız paylaşımsız bir ekran kartı olan dizüstü bilgisayar almanızı rica edeceğim.
ocam ende yeni aldım ya çok düşük performans internetteki videolarda falan öyle değil siz çözdünüz mü sorunu

Alma Sakın Alma bilgisayar 5 ay sonra tost makinesine dönüşüyor ve fanı cırcır böceği gibi ötüyor bilgisayar o kadar kötüki mount blade warbandi ve oblivion'ı kaldırmıyor bütün oyunlarımı sildim ve halada kaldırmıyor ve sürekli mavi ekran hataları oluyor

Artı -1 Eksi
Alma Sakın Alma bilgisayar 5 ay sonra tost makinesine dönüşüyor ve fanı cırcır böceği gibi ötüyor bilgisayar o kadar kötüki mount blade warbandi ve oblivion'ı kaldırmıyor bütün oyunlarımı sildim ve halada kaldırmıyor ve sürekli mavi ekran hataları oluyor
Zaten oyun için üretilen bir notebook değil ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı