Lenovo V15 vs Acer Aspire vs ASUS D515UA-EJ139

Çok teşekkürler tekrardan önerileriniz için. Lenovo da epey indirime girmiş gözüküyor, ASUS ile Lenovo arasında oyun performansı açısından bir fark olur mu acaba? @Eren1661

ASUS indirimde çünkü işlemci daha çok yeni çıktı 1-2 haftaya kalmaz uçar fiyatı. Oyun performansında çok aman aman bir şey fark etmez ileride 1 8 GB RAM daha takarsınız oyun performansı 1.5-2 kata kadar artabilir Dual Channel olacağı için.

Lenovo'yu al geç. İşlemcisi ASUS'a göre daha güçsüz ama hem 12 GB RAM hem de Nvidia MX330 GPU. ASUS'un işlemcisi daha güçlü ama paylaşımlı Vega 8. Üstüne de tek kanal 8 GB RAM. MX330'dan daha az performans verecektir.

Lenovo'yu al geç. İşlemcisi ASUS'a göre daha güçsüz ama hem 12 GB RAM hem de NVIDIA MX330 GPU. ASUS'un işlemcisi daha güçlü ama paylaşımlı Vega 8. Üstüne de tek kanal 8 GB RAM. MX330'dan daha az performans verecektir.

İleride RAM takviyesi yaparsa aradaki fark kapanır bir tık daha iyi bile olabilir ama NVIDIA falan daha iyi derse tabii ki karar onun.

Hiç RAM takviyesi işine girmeden direkt alıp kullanmak daha makul geldi bir tık. Çok teşekkür ederim hepinize tekrardan tavsiyeleriniz için, ek tavsiyeler için de konuyu yine açık bırakıyorum.

Hiç RAM takviyesi işine girmeden direkt alıp kullanmak daha makul geldi bir tık. Çok teşekkür ederim hepinize tekrardan tavsiyeleriniz için, ek tavsiyeler için de konuyu yine açık bırakıyorum.

Ek olarak bunlara da bakabilirsiniz
İşlemci ve ekran kartı 1 tık daha iyi RAM'i 8 GB.

2. sinin 12 GB RAM'li versiyonu

150TL daha aşabilirseniz kesinlikle düşünmeden alın

Atılan tüm laptoplardan en iyisi attığım sonuncu laptop MX450 512 GB SSD ve 16 GB RAM

Sizin aklınızda kalan Lenovo'dan 13-17 FPS daha fazla alıyor. Hatta bazı oyunlarda fark 25FPS'e kadar çıkabiliyor.

Son düzenleme:
Yedek olarak alacağım için pek bütçeyi arttırmak istemiyorum. Şu ikisi arasında kaldım son olarak,

Acer'de Lenovo'ya göre ram miktarı düşük fakat ssd ve ekran kartı daha iyi anladığım kadarıyla.

Yedek olarak alacağım için pek bütçeyi arttırmak istemiyorum. Şu ikisi arasında kaldım son olarak,

Acer'de Lenovo'ya göre ram miktarı düşük fakat ssd ve ekran kartı daha iyi anladığım kadarıyla.
Acer Lenovo'dan da iyi. İleride RAM de yükseltirsiniz daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı