Çözüldü Lenovo V310 harici ekran kartı tam kapasitede kullanamama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Başar Şeker

Hectopat
Harici ekran kartım 2 GB ama baktığımda 0,7 GB kullanılıyor gösteriyor (Lenovo V310)

Aşağıdaki ekran alıntısında göründüğü gibi yoksa benim mi yanlışım var?

Dosya Ekleri

• IMG-20221121-WA0012.jpg
    IMG-20221121-WA0012.jpg
    122,2 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ekran kartınız yüzde yüz kullanılıyor gördüğünüz gibi. Dediğiniz başka şeyler. VRAM ihtiyacı düşük olduğu için o kadar kullanıyor olabilir yani oyun mu uygulama mı ne bilmiyorum ama ekran kartınız tam anlamıyla çalışıyor ve o programın VRAM'dan ihtiyacı olan hafıza 0.6 GB. Endişelenmeye gerek yok yani. Atıyorum RDR2'de orta ayarda 3 GB VRAM istiyor, benim kart 6 GB, ama ekran kartı oyunda yüzde yüz kullanılıyor, bu da bunun gibi. Sorun yok yani.
Ekran kartınız yüzde yüz kullanılıyor gördüğünüz gibi. Dediğiniz başka şeyler. VRAM ihtiyacı düşük olduğu için o kadar kullanıyor olabilir yani oyun mu uygulama mı ne bilmiyorum ama ekran kartınız tam anlamıyla çalışıyor ve o programın VRAM'dan ihtiyacı olan hafıza 0.6 GB. Endişelenmeye gerek yok yani. Atıyorum RDR2'de orta ayarda 3 GB VRAM istiyor, benim kart 6 GB, ama ekran kartı oyunda yüzde yüz kullanılıyor, bu da bunun gibi. Sorun yok yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Teşekkürler hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı