Çözüldü Lenovo V330 15IKB FreeDOS menüsü ne anlama gelir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
Bursa
Daha fazla  
Yardim edebilirseniz sevinirim. Boot menuye giriyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_20211212_115929.jpg
    IMG_20211212_115929.jpg
    191 KB · Görüntüleme: 32
Çözüm
Denedim saati söylüyor 2 defa denedigimde invalid time diyor.
Hocam işletim sistemi kurmanız gerekiyor aslında.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İstediğiniz işletim sistemini kurabilirsiniz. Sistem özellikleriniz nedir?
Konuyu iyi oku: )

Göz ardı edebilirsin. Gelip çözdüğüm konulara da mesaj yazma. İnat ettiğin çok belli sözde küçük olan benim.

Bana ne kardeşim çözüm sunmadığın konularda çözüm almışsın benim çözüm umurumda olsa 2016'dan beri 200 zü geçik çözüm olurdu. Ben senin yapamadıgın ve o daha kilitli olan bilgi haznenın ötesinde bir şey yazdım. Ufaklıklar anlamaz ne yazdıklarımı. Gün gelip 2 sene önceki yazdıgım rastgele konudaki çözümlerime hala teşekkür mesajı geliyor. Millete bilgisayarcıya götür demekten SE yaşıma bakmadan hala hocalarıma ve okul zamanında kalma öğretmenlerime bilişim ıot tabanlı hataları sorup öğreniyorum hala. Casper firmasında bilişim teknolojileri alanında 5 sene söz sahibi oldum. Sen gibiler fabrikaya geliyordu böyle hataları sormak için.

Bana ne kardeşim çözüm sunmadığın konularda çözüm almışsın benim çözüm umurumda olsa 2016'dan beri 200 zü geçik çözüm olurdu. Ben senin yapamadıgın ve o daha kilitli olan bilgi haznenın ötesinde bir şey yazdım. Ufaklıklar anlamaz ne yazdıklarımı. Gün gelip 2 sene önceki yazdıgım rastgele konudaki çözümlerime hala teşekkür mesajı geliyor. Millete bilgisayarcıya götür demekten SE yaşıma bakmadan hala hocalarıma ve okul zamanında kalma öğretmenlerime bilişim ıot tabanlı hataları sorup öğreniyorum hala. Casper firmasında bilişim teknolojileri alanında 5 sene söz sahibi oldum. Sen gibiler fabrikaya geliyordu böyle hataları sormak için.

Ben her çözümü falan yazmak zorunda değilim. Sorun çözülmemişse anlamıyorum neden benim.

Tek yazdığım şey bilgisayarcıya götürmüş gibi davranıyorsun hâlâ mı konuyu okumadın? :D

İstediğin yerde söz sahibi olabilirsin. Ayrıca yaş ile bilginin pek bir alakası yok. 🙂

Şimdi daha fazla tartışamayacağım. Sorun zaten çözülmüş benim için sıkıntı değil yani. İyi günler dilerim.

----------------------------------------------------------------------------
Hocam kesin bir bilgim yok ancak siz yine de pazartesi götürmeyi deneyin, garanti olmuş olur.

Sorununuz çözüldüğünde çözüm olarak işaretlemeyi unutmazsanız sevinirim. İyi günler dilerim.

Çözüm diye buna derim bravo. İyi günler. İyi geceler dilerim hatta size. Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Hocam kesin bir bilgim yok ancak siz yine de pazartesi götürmeyi deneyin, garanti olmuş olur.

Sorununuz çözüldüğünde çözüm olarak işaretlemeyi unutmazsanız sevinirim. İyi günler dilerim.

Çözüm diye buna derim bravo. İyi günler. İyi geceler dilerim hatta size. Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Arkadaşın işaretlediğini kısım o. Git artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı