Lenovo Vibe K5 SD kart okumuyor

Daha fazla  
Benim telefonum Lenovo Vibe K5 Note. Ben A101'den 16 GB SD kart aldım başlarda normaldi sonra aniden okumamaya başladı ve bütün uygulamalarim onun içinde idi. Uygulamalarima giriş yapamadım hatta telefonda hatalar oldu, sonra format attım. A101 SD kartından kaynaklı diye Teknosa'dan 16 GB'lik aldım aynı şey bunda da oldu. Neden kaynaklanıyor başta normal olmasına rağmen. İnternetten de araştırdım hepsi SD kartı sifirliyor felan ama SD karttan olsa 2'sinde de olmazdı. Lütfen yardım edin. Garantiye gonderemem süresi geçti.

Son düzenleyen: Moderatör:
SD kartı kullanım sırasında akım kaçağı veya sıcaklıktan dolayı hasar vermiş olabilir. SD kart tamamen çalışmıyorsa bundan olabilir. Format ile düzeliyorsa da yazılımsal bir durum olabilir. SD kartın garanti süreleri dolmadı ise servise gönderin.

Yine aynı durumu yaşarsanız cihazınızdaki durumu belirterek ücret dahilinde serviste yaptırın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı