Lenovo Vibe S1 Telefon Açılış Ekranında Kalıyor

Rtguela

Kilopat
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller.

Başlıktan da anlaşılabileceği gibi babamın Lenovo Vibe S1 telefonu şarjı varken durduk yere kapanıyor ve tekrar açtığımızda açılış ekranında kalıyor. Şanslıysak bir süre sonra açılıyor ertesi gün tekrardan kapanıyor. Vatan’a götürdük İstanbul’a göndeririz falan dediler en az 2 hafta sürermiş o yüzden belki biz halledebiliriz diye göndermedik. Çözümünü bilenler, başına gelip de sorunu çözenler yardımcı olursa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Yapabileceğin yazılımsal kısmı olur. SP Flash Tool ile stock ROM'u yükeleyebilirsin. Yazılımsal bir durum ise düzelir fakat anakart kaynaklı ise servise göndermenden başka bir şey yapamazsın.
Stock ROM’u yüklemek format atmak gibi bir şey mi? Telefonu recovery modunda başlatıp format atabiliyorum çünkü.

Recoveryden wipe data - reboot yapın.
Yine aynı kalırsa bilgisayardan stock rom yüklemeyi deneyin. İnternette gerekli anlatımları bulabilirsiniz.

Açıkçası telefonu sıfırlamak istemiyorum içinde fotoğraflar, telefon rehberi gibi şeyler var. Çıkmazdayım resmen. :(:utandım:

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı