Lenovo Vibe X2 Nasıldır?

Bence Lenovo dışında başka telefon bakın 2300 mAh batarya az. En az 3000 mAh bakın 1 gün ü çıkarmak istiyorsanız.

Lenovo'yu ben de inceledim. Abime alacaktık, gerçekten çok güzel bir cihaz. Ancak abim bataryasından ve 2. el piyasası olmamasından dolayı vazgeçip G2 aldı. Öncelikle 2300mah bataryası yetersiz kalır. Yazılımı oldukça başarılı. Stabilitesi gayet iyi. Tasarımı da gerçekten hoş. Donanımı da güzel. S4'ten iyi olduğu aşikar. Ancak piyasası yok şimdilik. İleride ne olur bilemem ama satamayabilirsiniz, elinizde kalabilir. İlk ve son kullanıcı olabilirsiniz. Onun dışında Lenovo kaliteli bir marka. Ablanızın ihtiyaçları nedir bilmiyorum ama alınabilir.

Siz ne kadar çöp desenizde lenovo x2'den daha iyi cihazdır. Fazla önyargılı konuşuyorsunuz.

Durumu anlamadın. Arkadaş Samsung'un çöp olduğunu söyleyip S4 önermiş. :D

Lenovo'yu ben de inceledim. Abime alacaktık, gerçekten çok güzel bir cihaz. Ancak abim bataryasından ve 2. el piyasası olmamasından dolayı vazgeçip G2 aldı. Öncelikle 2300mah bataryası yetersiz kalır. Yazılımı oldukça başarılı. Stabilitesi gayet iyi. Tasarımı da gerçekten hoş. Donanımı da güzel. S4'ten iyi olduğu aşikar. Ancak piyasası yok şimdilik. İleride ne olur bilemem ama satamayabilirsiniz, elinizde kalabilir. İlk ve son kullanıcı olabilirsiniz. Onun dışında Lenovo kaliteli bir marka. Ablanızın ihtiyaçları nedir bilmiyorum ama alınabilir.

Cevabın için teşekkürler. Söylediklerini dikkate alacağım.
Muhtemelen bozulana kadar kullanacaktır bu yüzden satma gibi bir niyeti yok ama dediğiniz gibi batarya konusu düşündürüyor.

Çok hoşuna gittiyse eğer vatan bilgisayarda 500tl üzeri alışverişe 10400mah S-link powerbank, 59TL. Ben aldım gayet iyi şimdilik. İçinde orjinal ve garantili Samsung bataryası var. O şekilde idare edebilir.

Cihazın tüm özellikleri çok iyi gg ve hızlıal da uygun fiyata bulunabilir 900 liraya var onun haricinde bayağı araştırdım sanırım tek eksiğinin ekranında gorillaglass bulunmaması diyebilirim çabuk çizilip kırılabilir bu bilgiye de kiyasla. com sitesinden diğer cihazlar ile kıyaslarken farkettim

Ben Webtekno'nun incelemesini incelemiştim, tasarım olarak gerçekten çok hoşuma gitti. Kat kat olan bir tasarımı var. İşlemci de Mediatek MT6595 grafik işlemcisi de PowerVR G600. Aslına bakarsan 8 çekirdek ve performans açısından bence gayet iyi. Lenovo bilgisayarda benim güvenimi sonsuz kazanmış bir marka. Sadece Vatan Bilgisayarda elime alma fırsatım oldu. Menü geçişleri falan arayüzü bence oldukça güzel. Samsung kullanmış biri olarak neredeyse bir daha almamayı düşünüyorum. Bence alınabilir bir telefon. Malzeme yine plastik arka tarafı ama güzel bir hissiyatı var. Oyun da rahat oynanıyor. Tabii G2 Snapdragon işlemciyle uçabilse de bence alınabilir, şarj sorunu da ablanızın günlük kullanımına bağlı olarak yeterli olabilir bence. S4 mini kullanıyordum, 1900 mah batarya bile yetiyordu. @M.Hakan

Cihazın tüm özellikleri çok iyi gg ve hızlıal da uygun fiyata bulunabilir 900 liraya var onun haricinde bayağı araştırdım sanırım tek eksiğinin ekranında gorillaglass bulunmaması diyebilirim çabuk çizilip kırılabilir bu bilgiye de kiyasla. com sitesinden diğer cihazlar ile kıyaslarken farkettim
Orada bilgiler doğru verilmiyor. Bilmediklerine yok diyorlar. Bazı özellikleri kendileri uyduruyor.

Lenovo Vibe X2'de MTK 6595M işlemcisi kullanılmakta. Gayet güçlü bir işlemci. İşlemci açısından G2 ve S4'e göre 1 adım önde. Vibe X2 ince,hafif ve tasarımı çok güzel bir cihaz. S4 tavsiye etmem. Isınma sorunları, Samsung'un ağır Touchwiz arayüzü önemli problemler. Fakat S4, G2 ve Vibe X2 arasında en iyi kamera performansı S4'de bunu belirtmek istiyorum. Vibe X2'in en zayıf yönü ise pil performansı. Güçlü bir işlemci ve 1080p ekrana 2300 mah yetersiz geliyor. 849 TL'lik fiyatı da göz önünde bulundurulursa en iyi tercih Vibe X2 olur bence.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı