Lenovo Y27-30 27" alternatifi monitör önerisi

Makaleler
1
Daha fazla  
Viewsonic vx2458-c-mhd monitörümün yanına 27 ekran bir monitör almak istiyorum. En çok beğendiğim bu oldu, forumlarda yazılanları da okudum. Fakat bazı malum sitelere girip baktığımda üründe çok ölü piksel çıktığı ve 3 ölü pikseli aşmadığı sürece iade alınmadığı belirtiliyor kullanıcılar tarafından. Alternatif bir monitör önerisi olan var mı? Veya amazon'dan vs. alsam iade alırlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
ViewSonic VX2458-C-mhd monitörümün yanına 27 ekran bir monitör almak istiyorum. En çok beğendiğim bu oldu, forumlarda yazılanları da okudum. Fakat bazı malum sitelere girip baktığımda üründe çok ölü piksel çıktığı ve 3 ölü pikseli aşmadığı sürece iade alınmadığı belirtiliyor kullanıcılar tarafından. Alternatif bir monitör önerisi olan var mı? Veya Amazon'dan vs. alsam iade alırlar mı?

Amazon'dan %100 iade alabilirsin.
Alternatif olarak bu var kapıda değişim yapıyorlar.

Amazon'dan %100 iade alabilirsin.
Alternatif olarak bu var kapıda değişim yapıyorlar.

Amazon'da stok bitmiş hocam sanırım bekleyeceğim, bu monitörü de inceliyordum belki bunu alırım hem biraz daha ucuz. Araştırmaya devam

Gigabyte alacağım hocam daha iyi gözüktü. Başka öneri gelmezse bu hafta sipariş vermiş olurum. İncelemeyi de atarım. Öneri için teşekkürler.
Rica ederim hocam. Gelince incelemede de yardım ederim eğer isterseniz. Ürün ile ilgili sorular da sorabilirsiniz. Bir etiket atmanız yeterli.

Rica ederim hocam. Gelince incelemede de yardım ederim eğer isterseniz. Ürün ile ilgili sorular da sorabilirsiniz. Bir etiket atmanız yeterli.

Hocam bugün sipariş verecektim ama stokta kalmamış ya onun yerine "

Gigabyte M.27F-A" modelini alsam sorun olur mu? Kronik bir sorunu var mıdır acaba bu modelin​

Yeni konular

Geri
Yukarı