Lenovo Y27-30 vs Dell G2722HS

mehmet_yldz

Hectopat
Başlıktaki iki monitör arasında kaldım. Hangisini tercih etmeliyim genel olarak FPS oyunları oynuyorum yanı sıra TPS de oynuyorum. Uzun ömürlü olması benim için önemli.

Lenovo Legion parlaklık, yenileme hızı ve tepki süresi olarak bir tık daha iyi. Onun dışında aynı monitörler. Ama ikisi de kaliteli monitörler. İkisi de uzun ömürlü gider diye düşünüyorum.

Lenovo Legion parlaklık, yenileme hızı ve tepki süresi olarak bir tık daha iyi. Onun dışında aynı monitörler. Ama ikisi de kaliteli monitörler. İkisi de uzun ömürlü gider diye düşünüyorum.

Cevabın için teşekkür ederim ama sürekli düşünüyorum düşündükçe kısır döngüye giriyorum hangisini alsam acaba ya? Aralarında 400 TL fiyat farkı var Lenovo daha pahalı.

Cevabın için teşekkür ederim ama sürekli düşünüyorum düşündükçe kısır döngüye giriyorum hangisini alsam acaba ya? Aralarında 400 TL fiyat farkı var Lenovo daha pahalı.

Bütçen varsa Lenovo'yu alman senin için daha iyi olur ve parasına değer bence. Genel olarak FPS oynuyorum demişsin, bu durumda Lenovo monitör senin için Dell'e göre daha iyi bir tercih.

Yeni konular

Geri
Yukarı