Lenovo Y50-70 dizüstü bilgisayara SSD takılır mı ?

Mustafa35

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese iyi günler. Bilgisayarıma SSD takmak istiyorum. Lenovo müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlattığımda kesinlikle takılmaz dedi. Fakat konuşma tarzı tam bir teneke idi tabiri caizse. Bilgisi olduğunu düşünmüyorum. SSD slotu yok ürünün. Fakat zaten mümkünse ben HDD'yi çıkarıp SSD takmak istiyorum. Bilgisi olanlar aydınlatabilirse sevinirim.

Arkadaşlar herkese iyi günler. Bilgisayarıma SSD takmak istiyorum. Lenovo müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlattığımda kesinlikle takılmaz dedi. Fakat konuşma tarzı tam bir teneke idi tabiri caizse. Bilgisi olduğunu düşünmüyorum. SSD slotu yok ürünün. Fakat zaten mümkünse ben HDD'yi çıkarıp SSD takmak istiyorum. Bilgisi olanlar aydınlatabilirse sevinirim.
6 ay öncesine kadar aynı bilgisayarı kullanıyordum. SSD takmak için izin almıştım. Sanırım sizin aradığınız tekniker bilgisiz bu konularda. Ben 3 kişiyi aradım 2 kerede mail attım.( Sizde takmadan önce mail atın elinizde belge olsun.) Bilgisayara geçince maili aynen size atacağım.

lg.php
Sabit diski kastetmiştim.
Kusura bakmayın yanlış anlamışım.

lenovo.png

Bence tekrar arayın Lenovo'u hatta benim Fan'da sorun çıktı. 6 ay içinde donanım arızası olduğu için para iadesi yaptılar. Ben SSD takmadım ama arka kapağının vidalarını sökmüştüm. Sonra cesaret edememiştim. Ama bende bir sorun çıkmadı, hatta ürünü iade aldılar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı