Lenovo y510p Hakkinda

musicman

Hectopat
Iyi gunler lenovo y510p modelini alicam. Sitesinde cevap bulamadigim sorulari burda sorucagim. Ilk olarak en fazla kac ram slotu var ve max bellek ne kadar takiliyor. Ikinci olarak ekran. Ekran cesitligi var mi? varsa nelerdir. Yoksa tum modellerin ekranlari ayni midir?

Karsilastirma icin acmadim konuyu. Kararimi coktan verdim. Ancak konuda belirttigim gibi ogrenmek istedigim 2 konu var. Kac parca ram takiliyor ve ekran cesitliligi varmi. Sitesinde bu konu hakkinda bilgi goremedim. Bilginiz varsa cevaplarsaniz sevinirim.
Sitesinde verilen aciklama.

Ekran/Çözünürlük
  • 15,6" yüksek tanımlı (1366x768) ekran
  • 16:9 geniş ekran
BellekMaks. 16GB DDR3L- 1600Mhz (Çift Kanal Desteği) [1 SODIMM slot (1x2GB/1x4GB/2x2GB /2+4GB/2x4GB/1x8GB/4+8GB/2x8GB)]

Bizde sana diyoruz ki oyun oynamak istiyorsan o paraya oyun amaçlı bir laptop var almışken onu alabilirsin. Fazla ram takmanın şu anda sana bir faydası olmaz 8gb fazlasıyla yeterli olacaktır. Laptopda 1 adet vga portu ve bir adet de hdmi portu var yani ekran çeşitliliği var.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı