Lenovo Y510P Mavi Ekran

OuzKaan

Kilopat
Daha fazla  
Bilgisayara K Lite Mega Codec Pack yükledim sonra müzik listemi doldurup MotionJoy üzerinden PS3 kolunu takıp NFS Most Wanted 2012 versiyonuna girdim. Oyun yüklendi arabamı aldım biraz ilerledim oyun takıldı duvara tosladım sonra direkt mavi ekran çıktı direkt kolu ve kulaklığı çıkardım kulaklık da arada sorun yaratabiliyor çünkü ufak tefek de olsa. (Tritton 720+ olduğundan dolayıdır muhtemelen zaten bir türlü ayarlayamadım.) Bilgisayar tekrar açıldı. Bildirim geldi resimleri aşağıya yüklüyorum sorun nedir merak ettim bilenler vardır illa ki burada.

Sistem:
  • Lenovo Y510P
  • 16 GB RAM
  • 755M SLI
Ekran Alıntısı.PNG
sdsad.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bende y510p kullanıcısıyım eskiden bu sorunları yaşıyordum fakat Windows 10 geçtim sürücülerimi güncelledim ve yaklaşık 1 senedir böyle bir sorunla hiç karşılaşmadım ve çok stabil oldu bilgisayarım.

Merhaba bende y510p kullanıcısıyım eskiden bu sorunları yaşıyordum fakat Windows 10 geçtim sürücülerimi güncelledim ve yaklaşık 1 senedir böyle bir sorunla hiç karşılaşmadım ve çok stabil oldu bilgisayarım.
Şimdilik Windows 7 kullanmayı planlıyorum muhtemelen sorunun kaynağı işletim sisteminden değildir ya driver eksikliği ya da başka bir şeyden kaynaklıdır diye düşünüyorum. Ama öneri için teşekkürler :) Başka bilen yok mudur hataya neyin sebep olduğunu ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı