Lenovo Y510P veya Monster Abra A5 V2.1

Oyun performansını internetten bulabilirsiniz. Zaten 2 755 SLI yapılmış. Tahminen Battlefield 4 gibi oyunları Full Hd High te açabilecek bir sistem.

Düzeltiyorum: Ultra da açabilecek bir sistem. İnşallah bu sorun olmaz buyurun görebilirsiniz :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Highte açacağını tahmin edebiliyorum. Benim merak ettiğim ultra.

Teşekkür ederim.ALLAH razı olsun.

Peki bu optik sürücü olayı ne bi anlatabilir misiniz? Optik sürücü bulunmamaktadır diyiyor.

legend706 cevaplar mısın?

Optik sürücü DVD ve VCD'yi taktığınız bölme. Attığınız linkte gözüküyor ama pek bir bilgim yok.

Düzeltiyorum: Linkte de yok.Daha çok Steam ve Origin üzerinden oyun oynayan oyunculara hitaben yapılmış.

Laptopa sürücü takamazsınız.

Düzenleme: Eğer korsan oynuyorsanız oyunları harici harddisk alıp oyunları ona atabilirsiniz.

Sli sistemi soğutmak için optik sürücü yerine soğutma bloğu koymuşlar sanırım.

Kuzenimde dediğim gibi aynı model ancak tek gpu'lu GT 755m olanı var. Ve ısınma sorunu yok dedi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı