Lenovo Y520 Kasma Sorunu

SonBilgisayar

Hectopat
Lenovo Y520 i5 7300HQ modelini kullanıyorum. Bilgisayarı alalı 2 ay oldu ama bu zamanlarda eski aldığım performansı alamıyorum. Geçen hafta PUBG'de 80 FPS alırken (orta ayarlar) bugün en düşük ayarlarda 30 FPS zor gördü, diğer oyunlarda da aynı. Sizce ne yapmalıyım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
@SonBilgisayar pubg ekran kartı seçim ayarlarına bak. Oyun onboard olanı mi kullanıyor yoksa harici kartı mi?
Nvidia ayarlarından bakabilirsiniz...
Muhtemelen onboarda geçmiştir oyun varsayılan ekran kartı tercihi.
Ayrica güç planlarınızı da kontrol edin. Güç ayarlarında da onboard karta geçiş yapılabiliyor laptoplar bunu kendisi yapıyor.
Bende lenovo y520 almayı planlıyorum. Sorunun neden kaynaklandığı bulunursa veya sorun çözülürse yazman benim acımdan iyi olacak.

@SonBilgisayar pubg ekran kartı seçim ayarlarına bak. Oyun onboard olanı mi kullanıyor yoksa harici kartı mi?
Nvidia ayarlarından bakabilirsiniz...
Muhtemelen onboarda geçmiştir oyun varsayılan ekran kartı tercihi.
Ayrica güç planlarınızı da kontrol edin. Güç ayarlarında da onboard karta geçiş yapılabiliyor laptoplar bunu kendisi yapıyor.
Bende lenovo y520 almayı planlıyorum. Sorunun neden kaynaklandığı bulunursa veya sorun çözülürse yazman benim acımdan iyi olacak.
Sorunu buldum ekran kartını güncellemeye çalışırken yanlışlıkla eski sürümü yüklemişim.En günceli yükleyince düzeldi

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı